Piszę ten post bo być może ktoś się tym bardziej zainteresuję i sam poszuka czegoś więcej i nie obchodzi mnie wasze zdanie i nie próbujcie mnie przekonywać że sobie szkodzę itp. bo i tak nie macie szans. Od wielu lat miałem problem z trądzikiem. Srednio 3 pryszcze na tydzień.
próbowałem wiele metod maści, tabletki (nie brałem antybiotyków) i rady dermatologa też nic nie pomagały.Przypadkiem trafiłem na list w gazecie o odżywianiu optymalnym. Pani dermatolog napisała list do doktora Kwaśniewskiego w którym pisze o sobie. Pisze , że została dermatologiem ponieważ nie mogła sobie wiele lat poradzić z trądzikiem i nikt i nic jej nie pomagało. Zdobywając doświadczenie i wiedzę aby wyleczyć siebie doszła do wniosku , że za wszystko odpowiedzialne są węglowodany.Jestem na diecie optymalnej 3 tygodnie wiem, że krótko ale już od pierwszego dnia diety nie pojawił mi się ani jeden pryszcz.Ponadto nie mam już problemów ze zgagą, która była czasem powodem nieprzespanych nocy. Na siłowni ma więcej siły i ogólnie czuje się bardzo dobrze. Osobą zainteresowane tą dietą proponuję na początek obejrzeć film http://www.youtube.com/watch?v=WVXi6f7X00A , a jakby ktoś bardzo chciał mogę przepisać ten list i wysłać na maila albo zeskanowene w pliku jpg bo w sumie nie chce mi się przepisywać:) I przepraszam jak w złym miejscu umieściłem post.