Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety znanych gwiazd


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Sekret celebrytów?

Barbarella




Skąd: Łomża
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 59

Przepisy: 2



Tak - dieta to gramy, a sport  to kilogramy ;-). Nie może to też być jakaś głupia dieta np. Dukana czy monodiety, one powodują, że nie dostarcza się wszystkich składników, potrzebnych zwłaszcza w czasie odchudzania, Odpowiednia dieta - "gęsta" w składniki odżywcze nie spowoduje anemii.

Drutas




Dołączył: 05.10.2016
Posty: 1


Taki catering dostarczany codziennie to bardzo dobra opcja, jeść tylko to co nam przywiozą a na pewno uda się zgubić na wadze.


 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



A jak w ogóle z cenami takiego cateringu? Jakoś wątpię by było to opłacalne.
hardcorowo

zinio74




Dołączył: 01.12.2016
Posty: 14


Pewno ze dieta to nie wszystko, trzeba unikac stresy, dobrze sie wysypiac.

Ale coraz modniejsza staje sie dieta wegaska, Natalia Portman, siostry Przybysz.

Nawet jesli nie jest najzdrowsza to i tak plus jest wiecej niz minusow.

Jeśli człowiek szczerze chce wieść prawe życie, najpierw musi wyrzec się jedzenia żywności pochodzenia zwierzęcego.

~~ Lew Tołstoj

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



W przypadku takich diet naprawdę trzeba uważać, bo można sobie narobić tylko problemów.
hardcorowo

an_koz




Dołączył: 09.06.2017
Posty: 4

Zastanawia mnie jaka jest cena takich badań. Pewnie całkiem poza zasięgiem "zwykłych śmiertelników". Więc na pytanie "sekret celebrytów?" odpowiem pieniądze ;) 

 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Wiadomo, że zdrowe i pełnowartościowe jedzenie jest dosyć drogie.
hardcorowo

Malinka




Dołączył: 18.08.2017
Posty: 1




Bodykox napisał/a:

W przypadku takich diet naprawdę trzeba uważać, bo można sobie narobić tylko problemów.
To prawda moja siostra niedawno stosowała dietę wegańską na własną rękę i nic dobrego z tego nie wyszło - tylko niedobory i problemy ze zdrowiem. Dlatego gorąco zachęcam zeby przed kazda decyzją odnośnie zmiany diety skontaktowac się z dietetykiem. Sama tak zrobiłam akurat z pomoc lionfitness i wiem że odżywiam się zdrowo i rozmaicie i żadne "sekrety celebrytów" nie są mi potrzebne. Wystarczy wziąć się za siebie - i podjąć decyzję i dzialać i w sumie tyle :)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ogólnie rzecz biorąc dieta wegańska nie jest zdrowa. Jedzenie musi być zbilansowane i nie ma tutaj żadnej dyskusji. Zarówno warzywa, owoce jak i produkty zwierzęce są nam potrzebne. Człowiek to drapieżnik.
hardcorowo

paleo




Dołączył: 17.06.2017
Posty: 11

dieta powinna być indywidualna, dosłownie skrojona pod daną osobę. Przerabiałam już miliony diet i wiem że te wszystkie wymysły są tylko trendem, który w sumie nie każdej z nas będzie odpowiadał. najlepiej skorzystać z porady dietetyka, który zrobi odpowiedni wywiad, badania i ułoży plan żywieniowy. Bardzo fajne propozycje wsparcia diety widziałam ostatnio w Anlaya Day Spa. Dietetycy naprawde znaja sie na swojej robocie, bardzo rzeztelnie podchodza do swojej pracy, a każdą pacjentkę traktują wyjatkowo - polecam spróbowac zwłaszcza że stosują tam program genodiety opartej na wynikach badań DNA - słyszałyście kiedyś o takiej diecie? zastanawiam się nad nią...

  | 1 | 2 | 3 |