Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Inne diety



powrót

Przytyc chce!

Patyk




Dołączyła: 28.07.2011
Posty: 1

Witam forumowiczow, pierwszy post na forum.

Mam nadzieje, ze na dobre forum trafilem, spece od zycienia i co tylko... ;)

Ok, ale do rzeczy, problem jest taki: 190cm wzrostu i 66kg +2 kg. Chcialbym wazyc minimum 75, a najlepiej kolo 80kg. Niestety po drodze jest jeden dosc istotny szczegol, a mianowicie ja poprostu nie lubie jesc. Wkurza mnie ciamkanie zaraz po przebudzeniu, gdzies w w czasie pracy i zaraz przed snem. Wiem, ze tycie i niejedzenie nie idzie w parze, dlatego szukam jakiegos sposobu na pobudzenie apetytu, wilczewgo najlepiej. Do tej pory sprawdzilem koziratke (malo ze nie dziala to jeszcze okrutne to jest) i Peritol, ktorego glownem skutkiem jest fdakt, ze po nim ide spac, a nie jesc. Prowadze bardzo mocno siedzacy tryb zycia (siedze na tylku w pracy, w domu, w aucie i w ogole wszedzie gdzie sie da siedziec zamiast stac to siedze).

Jesli ktos ma jakis sprawdzonhy sposob na pobudzenie apetytu to chetnie wyprobuje, nie cierpie wmuszac w siebie zarcia jak kurczak przed ubojem...

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Podejrzewam, że u Ciebie to nie jest kwestia apetytu, po prostu taki metabolizm i taki typ flory bakteryjnej. Moja rada - zacznij uprawiać sport wysiłkowy, to pobudzi apetyt. Nastepnie zacznij uprawiać kulturystykę, to spowoduje budowę masy mięśniowej, a w nastepstwie przyrost wagi.