Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Inne diety


«   | 1 | 2 |  

powrót

Dieta 3D - kto ze mną? :)

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

W końcu chyba znalazłam dietę dla siebie :) I zaczynam dietę 3D zaraz po świętach :) Tak, wiem, że powinnam od razu, ale wiecie, jak to jest... Po co mam się dać zlamać po paru dniach, kiedy mogę na poważnie zacząć chwilę później? W każdym razie baaardzo pasuje mi cała forma tej diety i mam nadzieję, że pomoże mi ona w końcu skutecznie schudnąć i wyrobić sobie zdrowe nawyki żywieniowe :) Fajnie, gdyby ktoś chciał się przyłączyć, wtedy można by się dzielić wrażeniami, wymieniać jakieś uwagi i oczywiście chwalić zgubionymi kilogramami :)

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

A możesz powiedzieć coś więcej o tej diecie 3D? Bo ja sobie wpisałam ją w wyszukiwarkę i mam sprzeczne informacje o niej O_o A jestem zainteresowana, jeśli faktycznie jest zbilansowanym jadłospisem, tak jak w jednej z wersji, którą znalazłam.

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

Hmmm, a co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Ogólnie dieta 3D to taka zbilansowana dieta z naciskiem na przyprawy, które mają wpłynąć na metabolizm i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej - fajnie skomponowane posiłki, a w menu jest nawet kawałek czekolady z chili, więc myślę, że z takimi przekąskami dam radę oprzeć się innym pokusom :) Dziś zaczęłam od kefiru z bananem i cynamonem ;) , a zaraz idę sobie zrobić przekąskę w postaci pomidorków z ziołami :) Ogólnie to można sobie zmieniać kolejność posiłków, w tym sensie, że możesz np. zamienić śniadanie z dnia 8. na to z dnia 16., ale ja na razie będę iść po kolei :)

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Oj, jak można jeść czekoladę, to już kocham tę dietę :P A dieta 3d pozwala jeść makaron, kaszę, chleb itp.? Czy jest to jakoś ograniczone?

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

U mnie akcji pt. "Dieta 3D" dzień 21. :) Zapomniałam się dziś zważyć, bo ważę się co 7 dni, a już jestem po śniadaniu, więc zważę się dopiero jutro... :(

Można jeść pieczywo ciemnę, ryż brązowy, makaron, kaszę kus-kus... To jest akurat w menu, są określone porcje ile tego zjeść i z czym, ale praktycznie codziennie jest choć jeden posiłek z ktorymś z tych produktów.

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Krasnowłosa napisał/a:

U mnie akcji pt. "Dieta 3D" dzień 21. :) Zapomniałam się dziś zważyć, bo ważę się co 7 dni, a już jestem po śniadaniu, więc zważę się dopiero jutro... :(


To teraz możesz pochwalić się, jaki miałaś spadek wagi tydzień temu i teraz, to już zmiana z 2 tygodni, jestem bardzo ciekawa :)

Coraz bardziej przekonuje mnie ta dieta, wygląda fajnie, być może się w końcu zdecyduję, ale Ciebie już pewnie nie dogonię :P

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

Po miesiącu diety 3D zeszłam z 64 kg na 58 kg dance3
Pogubiłam moje karteczki z zapisanymi wynikami, a nie pamiętam, ile dokładnie było tydzień po tygodniu:/ Powiem jedno - ta dieta to REWELACJA :D Teraz tylko utrzymać tę wagę, mam nadzieję, że mi się uda :) Ciesze się też, że dieta nauczyła mnie trochę pilnowania pór posiłków - już nie odpuszczam śniadania, a sensowną kolację jem 2-3 godz. przed snem :)

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Krasnowłosa napisał/a:

Po miesiącu diety 3D zeszłam z 64 kg na 58 kg dance3


Ile?! :shock: Gratulacje! :super: Nie ma bata, ja też się biorę za tą dietę, skoro ona daje takie efekty :) Ale powiedz mi jeszcze, ciężka była ta dieta do przetrzymania? Nie kusiło Cię, nie ssało za jakimiś rzeczami, których nie moglaś jeść? Ja się tego najbardziej boję :(

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

Wiesz co, dieta 3d jest tak skonstruowana, że nie ma monotonii ani rzeczy, których nie da się zjeść, nawet odwrotnie, chciałoby się zjeść wszystko :) Ja głodna nie chodziłam, a to, co mialam do jedzenia mi smakowalo. parę razy zmieniałam dania z poszczególnych dni, bo miałam na coś mega ochote, a to bylo w innym dniu, ale to nie problem, skoro można mixować :)

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

A możesz napisać jakieś przykładowe menu, jakie miałaś w trakcie diety 3d? Takie na 1 dzień chociaż? Podoba mi się ta dieta, skoro nie trzeba się jej aż tak sztywno trzymać, fajne to jest.

«   | 1 | 2 |