Wypoczynek może być również aktywny w sensie ćwiczeń fizycznych. Nie zawsze oznacza to morderczy trening,poza tym sama dieta bez ćwiczeń? Nie wiem czy w ten sposób osiągniesz zamierzony efekt.
Forum dyskusyjne
Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu
powrót
O jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć ?
|
|
O tym wiadomo, że nie, ale z mojego punktu widzenia to wieczorem organizm jest już zmęczony i lepiej ćwiczyć w dzień 

Ja jak biegałem to najlepiej biegało mi sie wieczorem w ciepła letnia noc z lekkim wietrzykiem. Przyjemnie ;D
Jak ćwiczyć żeby schudnąć.=(jak-cwiczyc-zeby-schudnac.interkursy.pl/p/17327/)
300 sekund do szczupłej sylwetki-
trening dla leniwych.(300-sekund-do-szczuplej-sylwetki--trenig-dla-leniwych.interkursy.pl/p/17327/)
300 sekund do szczupłej sylwetki-
trening dla leniwych.(300-sekund-do-szczuplej-sylwetki--trenig-dla-leniwych.interkursy.pl/p/17327/)
Na ćwiczenia najlepiej znaleźć czas pod wieczór, organizm ma wtedy odpowiednią dawkę energii, a człowiek ma zwykle trochę czasu
Tylko nie ćwiczmy bezpośrednio przed snem, po intensywnych ćwiczeniach mięśnie powinny się trochę rozchodzić, a nie zalegać w łóżku 


Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)
Najlepiej jest ćwiczyć rano.. ale kto ma na to czas

sheisbounty napisał/a:
Na ćwiczenia najlepiej znaleźć czas pod wieczór, organizm ma wtedy odpowiednią dawkę energii, a człowiek ma zwykle trochę czasuTylko nie ćwiczmy bezpośrednio przed snem, po intensywnych ćwiczeniach mięśnie powinny się trochę rozchodzić, a nie zalegać w łóżku
SwojskaPiwniczka_Pl napisał/a:
Najlepiej jest ćwiczyć rano.. ale kto ma na to czasNajlepiej więc ćwiczyć rano i wieczoremja zazwyczaj ćwiczę ok godz. 19 wtedy lekko już odpoczęłam po pracy i mam siłę by coś konkretnego zrobić ze swoim ciałem.

Jak dla mnie to najlepszą porą na ćwiczenie jest rano. Próbowałam ćwiczyć wieczorem, ale często znajdowały się jakieś wymówki.


ja podobnie

O porannych treningach przede wszystkim powinny pomyśleć te osoby, którym zależy na pozbyciu się tkanki tłuszczowej, bowiem właśnie o tej porze dnia najłatwiej ją spalić. Dlaczego? Ponieważ w trakcie wysiłku organizm czerpie energię z dwóch źródeł: glikogenu, czyli związku należącego do wielocukrów oraz z tkanki tłuszczowej. Glikogen w dużej części zużywany jest podczas snu do wytworzenia koniecznej do regeneracji organizmu energii, a zatem rano mamy go we krwi znacznie mniej niż później w ciągu dnia. A wówczas organizm będzie chętnie spalał tkankę tłuszczową.
cofnąć się by wziąć rozbieg