Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

buty i ciuchy do ćwiczeń

Stereo




Dołączyła: 16.01.2010
Posty: 23

A w czym uprawiacie sporty? Ja chodzę na fitness i do wielu ćwiczeń (a także bieżni i biegów) mam buty z new balance. Kupione na tanisport.pl, bo taniej niż w sklepach i mieli rozmiarówkę (mam numer buta 42 przy wzroście 169..). Dresik miałam stary i już jest dość naciągnięty i sprany, więc chcę kupić jakiś nowy. Myślałam o Nike, jak macie jakieś sprawdzone (koszulka dobrze podtrzymująca), to dawajcie znać.

alpha




Dołączyła: 19.01.2010
Posty: 107

Buty do biegania są ponoć bardziej szkodliwe od szpilek i ja bynajmniej wierzę naukowcom, ponieważ kiedyś nie było spejalnych butów więc stopa człowieka ukształtowała się tak, by mógł on biegać boso.
http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/michalki/artykul130203_buty_sportowe_szkodza_bardziej_niz_szpilki_.html - art o szkodliwości butów.

gruszka




Dołączyła: 08.04.2010
Posty: 3

Jeśli chodzi o mnie to ja jak chcę poćwiczyć wybieram taki strój w którym będzie mi się wygodnie ćwiczyło i biegało. Ważna jest dla mnie przede wszystkim wygoda, i jeszcze zwracam uwagę na to, żeby ubranie było wykonane z odpowiednich materiałów, chyba nie ma nic gorszego niż ubrania do biegania i na fitness, które nie przepuszcza powietrza.
Czasem mnie badania naukowe bardzo zaskakują, bo w życiu nie pomyślałabym, że buty do biegania mogą być bardziej szkodliwe od szpilek, jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć.

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Któregoś pięknego bardzo ciepłego lata zrobiłam eksperyment. Przez pełne 2 miesiące w domu chodziłam bez skarpet oraz kapci. Miałam problem ze skórą na stopach. Po tym czasie stan skóry diametralnie się poprawił oczywiście na korzyść. Wiąże się to chyba z pobudzeniem ukrwienia, a przez to z polepszeniem przepływu substancji odżywczych i usuwaniem toksyn. Uważam więc, że najzdrowiej chodzić boso.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Szczerze mówiac to Moja żona ćwiczy w zwykłej koszulce T-shirt oraz spodenkach,. Buty to umowna kwestia,ważne zeby było nam w nich wygodnie.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Ja tez nie przykladam do tego jakiejs specjalnej uwagi. Cwicze w tym w czym jest mi wygodnie.... taka prawda;)
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Moim zdaniem do kompletując ubranie na fitness warto zainwestować w dobrze przepuszczającą powietrze i wilgoć, wygodną i nadającą się na każdą porę roku odzież termoaktywną. Ostatecznie się na tym właściwie oszczędza, bo można nosić przez długi czas i w każdym okresie. Nową kolekcję mają teraz na kamai.pl, na którą zwróciłam właśnie uwagę też z tego względu, że nie jest tak droga, jak wiele ubrań termoaktywnych, których cena jest taka przez ich pozytywne działanie.

d3eeex




Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

Koszulka, bluza, spodnie czy spodenki powinny być termoaktywne, a buty powinny być specjalne do biegania. Cena gdzieś około 300 zł
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z tymi butami specjalnie do biegania,to też bez zbytniej przesady. Wydaje mi się,że odzież termoaktywną można kupić o wiele taniej niż mówisz,poza tym najlepiej ćwiczy się w spodenkach,które mogą być zwykłe w świecie.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Dodam tylko, że biegamy często po asfaltach, chodnikach i odpowiedni but jest nieodzowny.

«   | 1 | 2 | 3 |