Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


«   | 1 | 2 |  

powrót

odchudzanie

mag




Dołączyła: 15.09.2010
Posty: 1

Cześć Wszystkim którzy mają problem z nadwagą. Przeszłam już przez 10000 różnych diet.
Zawsze na początku było ok, potem efekt jo-jo. Koleżanka podesłała mi adres www.aplauz.pl- organizują dzień otwarty- dieta i odchudzanie- przeczyrałam info. na ich stronie, brzmi sensownie. Mam zamiar się wybrać. Czy ktoś coś wie o tym klubie?

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Moja recepta dla Ciebie.
- żadnych diet poniżej 1400 kcal
- jeśli nie masz silnej woli nie zaczynaj następnej diety
- nie ma diety cud
- żadne preparaty nie powodują odchudzania
- dieta gdzie chudnie się więcej niż 5 kg na miesiąc - to prawie w każdej przypadku murowane jo-jo
- podstawą każdej diety jest żelazne przestrzeganie ich zasad, nawet jedno odstępstwo niweczy kilka dni diety
- dieta to gramy, sport to kilogramy (wysiłek fizyczny)
- przyjrzyj się dietom: Dukana, niełączenia (dr Haya), plaż południowych. Nie ma w nich głodowania i szybkiego spadku wagi ale są oczywiście żelazne zasady

Dietetyczka




Dołączyła: 24.09.2010
Posty: 4

Żeby schudnąć z sukcesem bez efekty jo-jo należy mieć dietę dobraną indywidualnie dla swojego organizmu. Oprócz diety należy mieć minimum 30 minut aktywności fizycznej dziennie, Należy dokładnie przestrzegać wszystkich zasad. Nie wolno spożywać nic więcej poza posiłkami zaleconymi w danej diecie. Prawidłowo dobrana dieta powinna doprowadzać do utraty 1 - 1,5 kg na tydzień. Tak dobrana dieta powinna dostarczać wszystkich składników odżywczych (białek. tłuszczów, węglowodanów, błonnika pokarmowego, witamin, składników mineralnych).
Skuteczne i zdrowe odchudzanie bez szkody dla zdrowia zdrowe odchudzanie porady_dietetyczne@op.pl

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Mam identyczne zdanie na ten temat, oprócz diety liczy się także systematycznosc i odpowiednie cwiczenia. Na dłuższą metę z pewnoscią przyniesie zamierzony efekt.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

kaszubanna




Dołączyła: 01.09.2010
Posty: 18

Nie wiem nic o stronie aplauz, ale wiem jedno. W diecie potrzebna jest przede wszystkim SYSTEMATYCZNOŚć. Żadna dieta nie działa bez tego nie działa!!!
Więc zastanów się, czy warto zaczynać kolejną dietę skoro nie jest się sumiennym.
A silna wola wynika właśnie z sumienności i systematyczności.
Znam ZDROW? i SKUTECZN? dietę, która jest REWELACYJNA.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat daj znać.

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Ja również nigdy wcześniej nie słyszałam nic o tej stronie,więc nie mogę się wypowiedziec. Ale zgodze się z Wami,że systematyczna praca oraz dobra dieta sa kluczowe dla procesu odchudzania.
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

Scrat07




Dołączył: 03.02.2014
Posty: 14

Przepisy: 301


Niestety odchudzanie to nic innego jak ciężka praca i wiele wyrzeczeń, ale na końcu czeka zasłużona nagroda.D

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja bym chętnie wybrał się sprawdzić ich
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


Ciężka praca i wyrzeczenia to fakt ale co zrobić jeśli cellulit nie chce zniknąć? Bo ja już próbowałam wszystkiego, chodzę na basen, siłownię i saunę. Używam kosmetyków i dalej nic.Moja koleżanka była na takim masażu icoone i mówi, że widzi poprawę. Z tego co czytałam w internecie to jest sprawdzony sposób, a wy korzystałyście z tego icoone? Macie jakiś doświadczenia

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Masaż wydaje się być naprawdę odpowiednim wyjściem, tylko rzeczywiście ciekawe jest, czy naprawdę działa.
hardcorowo

«   | 1 | 2 |