Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć



powrót

Spróbuj Yerba Mate, idealna na odchudzanie, serio

niezapominajka




Dołączyła: 17.05.2011
Posty: 1

Witam,

Od kilku lat nie mogłam schudnąć, próbowałam wszystkich mozliwych diet, az w końcu zupełnie przypadkowo trafiłam na Yerba Mate, super smak, super sprawa, kupiłam w takim fajnym sklepiku w Warszawie koło metra Służew.
Ja kupiłam Amandę, pewnie inne podobnie działają, bo to jeden i ten sam krzew, zaczęłam pić najpierw słodzoną, bo mi przeszkadzała ta goryczka, potem już normalnie, na zimno tez bosko smakuje!! Piłam tak ok 3 szklanki dziennie (teraz się skłaniam ku tykwie i bombilli), i efekt był juz po miesiącu, schudłam 3 kilogramy, jedząc w zasadzie to co do tej pory(oczywiscie bez słodyczy...). Uzalezniłam się od niej:-)

karolcia




Dołączyła: 20.02.2012
Posty: 2

Słyszałam też o zaletach herbaty zielonej w odchudzaniu. Przyznam wam się że do picia wole wodę mineralną, a nie herbatę zieloną. Wiem że herbata fajnie stymuluje przemianę materii i powinno się ja pić.

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A do czego w smaku podobna jest yerba?

karolcia




Dołączyła: 20.02.2012
Posty: 2

Mi yerba w zapachu przypomina pomyje. Bardzo też lubię herbatę czerwoną, taką w małych sprasowanych kostkach. Jak wrzuca się do szklanki z wrzątkiem to dopiero wówczas otwierają się całe duże liście. A propos odchudzania to ostatnio znalazłam informacje w encyklopedii suplementów diety - www.doz.pl/leki/p8185-Digella_blonnik, że błonnik bardzo wspomaga poczucie sytości. Wystarczy regularnie go stosować. Pić dużo niegazowanej wody mineralnej i to przyniesie efekty. Są tam informacje o różnych mieszankach z błonnikiem. Są też dla osób o podwyższonym cholesterolu. co o tym myślicie?

MarekLucjusz




Dołączyła: 26.09.2012
Posty: 1

Ja jeszcze odnośnie tematu Yerby. Powiem wam, że odczucia smakowe to naprawdę kwestia indywidualna, no i oczywiście kwestia przyzwyczajenia. Ja korzystam z Yerby głównie dlatego, że dodaje mi sporo siły witalnej każdego dnia. Staram się wyszukiwać w Internecie różnych promocji, gdzie można znaleźć różne konkursy, w których można wygrać darmowe zakupy.