Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć



powrót

Wczasy odchudzające - nad jeziorem?

Elizka26




Dołączyła: 30.07.2012
Posty: 36

Marzą mi się jakieś wczasy odchudzajace (koniecznie teraz jesienią, bo zdecydowanie nie przepadam za letnimi tłumami, i ta pora jest dla mnie optymalna). Możecie coś polecić?

Jak na razie najlepszą ofertę znalazłam z biura Amitur (jeździłam juz z nimi kiedyś, bdb obsługa, cena jak w ośrodku, a co roku wysyłają gratis fajny katalog i jakiś gadżet) , dokładnie tutaj:

http://www.amitur.pl/borne-sulinowo-revital-wczasy-odchudzajace-na-pojezierzu-drawskim,211.html - w samym Bornem juz kiedyś byłam, ale to dawno, i nigdy na zasadzie turnusu odchudzającego, więc ogólnie cenowo jest fajnie (okazja po sezonie) i w ogóle, ale zanim się zdecyduję, to może podrzucicie jeszcze jakieś dobre oferty?

Lubię wiedzieć, co jem:)

Busia




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 23.09.2013
Posty: 1


Revital jest super. Nie zastanawiaj się, tylko jedź. Ja byłam w maju i naprawdę było warto. Super przyjemni ludzie i widać, że im zależy na sukcesie wczasowiczów (liczonym w kilogramach oczywiście). Byłam też w Korbielowie, też z oferty biura Amitur (www.amitur.pl  ;). Tam też było bardzo w porządku, tylko bardziej męcząco, bo były kilkugodzinne wędrówki po górach. Ale było warto, bo efekty znakomite. W przyszłym roku zastanawiam się nad Dusznikami. Zresztą najlepiej obejrzeć ofertę Amituru, to chyba jedyne biuro w Polsce, które ma tyle wczasów odchudzających na składzie. No i potrafią doradzić, widać, że mają to wszystko obejrzane.

A w ogóle to takie wczasy są  super, szczególnie jak jesteś singlem albo masz odchowane dzieci, które już nie chcą jeździć z mamusią.


MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Bardziej wydaje mi się, że skuteczniejszy będzie intensywny pobyt w góach :)