Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


«   | 1 | 2 |  

powrót

skuteczne odchudzanie

krystynaChyr




Dołączyła: 25.11.2009
Posty: 2

Witam
Mam na imię Krystyna
przez ostatnie kilka miesięcy coraz częściej myślałam o odchudzaniu. 4 miesiące temu ważyłam 87,5 kg szybko się męczyłam postanowiłam się odchudzać przeglądałam rożne stronki w internecie i trafiłam na
http://www.wellnesslife.com.pl
jest tam konsultantka układa całą dietę, podczas całej kuracji opiekuje się radzi co zmienić. mija 4 miesiąc kuracji schudłam już 19 kg średnio chudnę 5 kg miesięcznie mój lekarz powiedział, że to bardzo dobre wyniki, zmieniły mi się nawyki żywieniowe a co ważne ostatnio robiłam badania i znacznie się poprawiły. Więc z czystym sumieniem mogę wam ich polecić na pewno pomogą.
jeśli pomogłam moją wypowiedzią bardzo się cieszę.

mati




Dołączyła: 21.12.2009
Posty: 11

To chyba coś podobnego do Naturhouse tam też radzą jak schudnąć dieta dobrana do indywidualnych potrzeb człowieka. Osobiście jestem zadowolona z ich rad.

alien79




Dołączyła: 07.03.2010
Posty: 3

Sposoby na schudnięcie są wbrew pozorom proste. Ograniczyć spożycie jedzenia oraz zwiększyć aktywność fizyczną.
Pierwszy warunek można spełnić zmniejszając ilość kalorii spożywanych w ciągu dnia. Najlepiej jest ustalić np: z dietetykiem jaka minimalna ilość kalorii jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Jeśli chodzi o ruch to najlepsze oczywiście są ćwiczenia aerobowe jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy nawet chodzenie. Ważna jest regularność, 3 razy po minimum 30 minut w tygodniu. Takie podejście niemal gwarantuje utratę 0,5 kilograma tygodniowo.

----------------------------------
http://www.odchudzajace.org - diety odchudzające

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Tutaj jest podobny watek na temat odchudzania
http://www.forum.odzywianie.info.pl/viewtopic.php?t=786#2176 pamiętajmy że przy doborze diety,należy dopasowac także odpowiednie suplementy.
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

adinos888




Dołączył: 06.12.2010
Posty: 1

Napisz na emila
adinos888@wp.pl
Zapraszam wszystkich którzy potrzebują pomocy w odchudzaniu, w diecie,itp.
Pomożemy nie tylko w tym napisz, a udzielę Ci pomocy

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Nie zapominajmy także,że oprócz diety liczy się aktywność fizyczna,to moim zdaniem bardzo ważne. A co do samej diety,to ułożona indywidualnei9 do potrzeb,daje naprawdę świetne efekty.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

a co myslicie o diecie mż :)
cofnąć się by wziąć rozbieg

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Dieta mż ma zastosowanie niemal w każdej diecie - mniejsze posiłki, regularne pory spożywania, pełnowartościowe i zdrowe jedzenie, oraz jak najmniej przetworzone.  No i jak najwięcej ruchu ...
Air Optix - moje ulubione soczewki!

Cookie




Dołączyła: 02.12.2013
Posty: 16

Przepisy: 501


Niestety diety układane przez dietetyków kosztują, więc myślę że na początek dobrze jest spróbować diety mż.;)

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8

Macie jakieś sprawdzone sposoby na odchudzanie? Ja staram się prowadzić zdrowy tryb życia, no wiecie: ruch, zdrowe jedzenie, ale niestety na produktach bardzo często znajdują się dla nikogo niezrozumiane oznaczenia w składzie i potem okazuje się, że jem coś, co tak naprawdę wcale nie jest zdrowe, a jest na tym tylko napis FIT. Już nie mogę się doczekać, aż zacznie działać portal spożywczy oSeller.pl, który dzięki aplikacji wyjaśnia wszystkie wątpliwości odnośnie oznaczeń na etykietach i wiele innych, także can`t wait!
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

«   | 1 | 2 |