Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć



powrót

Kolejne 5 kg z Reduxilem. Do boju!

Beata27




Dołączyła: 24.04.2009
Posty: 2

Czesc. Chcialabym schudnac jeszcze 5 kg. Nie wiem czy mi sie uda, tym bardziej, ze juz przez ostatni miesiac schudlam 5 kg. Stosuje Reduxil, dzieki niemu udalo mi sie zrzucic te 5 kg, bo wczesniej i cwiczylam a dieta "mniej jesc" tez mi od dawna towarzyszy i w zasadzie to waga stala w miejscu. Teraz chcialabym jeszcze zrzucic kolejne 5 kg.. nie wiem czy mi sie uda, zostal mi jeszcze miesiac kuracji. Na razie jestem bardzo zadowolona. zrzucilam (udalo mi sie nawet jakis 1,5 cm z bioder) a lykam tylko 2 taletki dziennie- jedna rano, druga na noc. Opakowanie starcza na 2 miesiace. Mysle , ze bardzo fajny suplement. Szkoda, ze tak malo sie o nim slyszy. U mnie kolezanki w pracy juz wszystkie stosują..heh :).. podobno nie ma po nim efektu Jojo, ale to bede mogla potwierdzic po zakonczonej kuracji, czyli jeszcze miesiac ;). Czuje sie doskonale. no i skora jest taka barzdiej jedrna. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki za moje kolejne 5 kg ;)

mamba




Skąd: Poznań
Dołączyła: 13.03.2009
Posty: 13

Też się dołączam do klubu 1-5 kg na wiosnę. Jednak od Reduxilu (słyszałam pochlebne informacje na jego temat) wolę zdecydowanie dietę MŻ (mniej żreć) opartą na tabelach ładunku glikemicznego + dużo ruchu.
"Jedz aby żyć, a nie żyj aby jeść"

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

A ja nie do końca mam zaufanie do Reduxilu,przydałoby się więcej pozytywnych opinii na jego temat.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

laborantka123




Dołączyła: 04.08.2010
Posty: 1

polecam stronę w imieniu mojej koleżanki zapraszam na stronę http://www.zdrowesniadanie.info/agasit/