Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć



powrót

9 kilo

ewel09




Dołączyła: 22.11.2010
Posty: 3

Ja mam 165 cm wzrostu i niedawno ważyłam 66 kg. Jasne że to nie jest jakaś straszna nadwaga ale jak każda kobieta chciałam czuć się w swojej skórze bardzo dobrze i do tego nie mieć kompleksów. Nie stać mnie na dietetyka i próbowałam wielu diet które kończyły się zawsze tak samo- JOJO. Nie ma diety która jest wspaniała tylko i wyłącznie dietetyk może nam zaproponować coś dobrego bo robi badania i wie co dla naszego organizmu byłoby najlepsze tyle tylko że taka dieta jest już do końca życia bo jak się przestanie jej stosować to waga wraca. Znalazłam na jednej stronie informacje o aptece internetowej a tam środek o fajnej nazwie Ananas Naturkaps to Wyciąg z ananasa w pastylkach czyli naturalne. Ananasowy błonnik pokarmowy pęcznieje i wypełnia żołądek dając uczucie sytości. Sprawia że się nie ma tak dużego łaknienia i pozwala ograniczyć posiłki a tym samym schudnąć do wymarzonej wagi lub rozmiaru. W tej chwili ważę 57 kg i jestem szczęśliwa:) Pozdrawiam i powodzenia.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Nie słyszałem o tym wyciągu z ananasa,może ktoś na forum ma więcej informacji na ten temat? Spróbuj ułożyć sobie także odpowiednią dietę,to moim zdaniem absolutna podstawa. A co z ćwiczeniami?
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BeataG




Skąd: małopolska
Dołączyła: 31.08.2011
Posty: 5

na dłuższą metę takie ograniczenia łaknienia prowadzi do poważnych niedoborów. A poważne niedobory do chorób, które mogą zaskoczyć w najbardziej nieoczekiwanym momencie

Jeżeli jesteś młoda osobą to Twój organizm wytrzyma dłużej bez oznak choroby ale jesli jesteś po 30 odradzałabym dłuższy czas stosować ten sposób odchudzania. Można owszem stosować naturalne błonniki ale przy jednoczesnych zmianach nawyków żywieniowych. Po takiej diecie ograniczającej łaknienie radziłabym zastosować dobre naturalne suplementy by uzupełnić braki.

Trzeba dokonać wyboru odchudzanie za wszelka cenę czy zdrowe odchudzanie i polubienie nowego sposobu odżywiania.

pozdrawiam ciepło Beata

ossilla




Dołączyła: 22.09.2011
Posty: 1

Może mogłabyś podać link do tego środka?? :)
Stosowałaś jakąś dietę, czy jadłaś to co dotychczas i tak schudłaś?