Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Minus 5 kg w 5 dni

majkaja




Dołączył: 04.02.2015
Posty: 9


Ja wolę jednak trochę dłużej poczekać na efekty - 5 kg w ciągu 5 dni to bardzo dużo dla naszego organizmu - wydaje mi się to szalenie niezdrowe.

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Efekt jojo zaleje cie jak tsunami :] Nie ma sensu męczyć organizmu

Neo8




Dołączył: 09.07.2014
Posty: 13

Przepisy: 149


Mi wydaje się też, że będzie się na tej diecie "nie do życia" - człowiek cały dzień głodny, a ta mała ilość jedzenia nie dostarczy nawet połowy zapotrzebowania na witaminy itd.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie sadze, że można schudnąć 5 kg w 5 dni. Na początku i tak schodzi woda z organizmu więc o realnym schudnięciu nie może być mowy. Przez samo odwodnienie możemy tyle spaść z wagi i to w ciągu dnia lub dwóch :)
hardcorowo

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja rowniez nie wierze ze w 5 dni 5 kg chyba zeby sie nic nie jadlo przez 5 dni ;/
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Zofia




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 10.09.2015
Posty: 20


Ta dieta może faktycznie pozwala nam szybko schudnąć jednakże takie chudnięcie na ogół w następnej kolejności przynosi nam efekt jo -jo. Masa ciała szybko się zwiększa i znów powracamy do punktu wyjścia. Osobiście uważam, ze lepiej aby dieta trwała dłużej lecz była bardziej stabilna. 
Uroda kobiety jest formą władzy.. http://prestigeclinic.pl/

Jessica




Dołączyła: 03.03.2015
Posty: 12

Przepisy: 94


Jak dla mnie to zbyt rygorystyczna ta dieta-nie wytrzymałabym na niej dłużej niż 1 dzień.

bianka




Dołączyła: 08.10.2018
Posty: 1


Ta dieta przypomina proteinową dietę Dukana. Znalazłam taką na tym blogu w wątku jak szybko schudnąć 5 kg. To jest faktycznie możliwe, jak się ważymy wieczorem, a później rano, to już różnica jakichś 2 kg :) A tak na serio, to faktycznie działa ale na krótko, później trzeba przystopować i zacząć się zdrowo odchudzać z aktywnością fizyczną. Ale to jest dobry pomysł dla osób, którym brakuje motywacji i myślą że nic nie działa. Jak się w krótkim czasie zobaczy efekt to może zmobilizować do kontynuacji, może ;)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Rozsądnej diety nic jednak nie będzie w stanie zastąpić ;)
hardcorowo

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23

No i jest to nie zdrowe, tak raczej powie Tobie każdy dietetyk 

  | 1 | 2 | 3 |