Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć



powrót

wczasy odchudzające

Stokrotka




Dołączyła: 16.01.2012
Posty: 1

Jakiś czas temu trafiłam na stronę ośrodka Jastrzębia. Powiem wam, że wybrałam się tylko na weekendowy wyjazd, ale nie chciało mi się wracać do domu. Schudłam po tym weekendzie 1kg. Zastanawiam się czy gdybym pojechała na dłużej czy efekty byłyby lepsze?
Mają tam bardzo dobrych fachowców i nowoczesny sprzęt. Wydaje mi się, że warto byłoby spróbować. Podobało mi się to, że oprócz diety i zajęć sportowych mają również wiele zabiegów SPA w ofercie. Może ktoś miałby ochotę wybrać się na turnus ze mną? Razem raźniej :)

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ciekawa sprawa, ja nigdy nie spotkałem sie z wczasami na odchudzanie, a jakie koszty?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Fajny pomysł. Jak widzi się inne osoby z podobnym problemem to można osiągnąć więcej. Jest też element rywalizacji i dzięki temu można tracić kilogramy znacznie szybciej. 
hardcorowo

aldon99




Dołączył: 22.07.2015
Posty: 5


Zaciekawił mnie ten temat, co prawda nie muszę się póki co odchudzać, ale jak ktoś zna więcej szczegółów takiego wyjazdu to chętnie posłucham 

Zofia




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 10.09.2015
Posty: 20

Wczasy odchudzające to znakomita metoda aby szybko i skutecznie schudnąć. Jednakże na ogół trwają one jedynie dwa tygodnie i wracamy do domu. Aby zachować sylwetkę z całą pewnością musimy także już po wczasach zadbać o dietę oraz ruch. W innym przypadku bardzo szybko znów kilogramy powrócą:(
Uroda kobiety jest formą władzy.. http://prestigeclinic.pl/

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23

Ale po co? Żeby potem wrócić do domu i jesc za dwóch? To tak nie działa, trzeba się cały czas pilnować żeby takie coś miało prawo bytu 

Pucca




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 21.02.2022
Posty: 23


Przyznam, że chętnie sama wybrałabym się na takie wczasy ) Jak myślicie, warto?


Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Ja również bym na coś takiego pojechała ;)