Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Jak schudnąć ?

pati00-a




Dołączyła: 11.06.2012
Posty: 1

Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Nie sądzę, aby pomogłe Ci jakieś tabletki, jeśli pomogą w odchudzaniu to zaszkodzą w czymś innym. Trzeba poszukać innej drogi. Opisz szczegółowo swój jadłospis z uwzględnieniem pór spożywania posiłków, spożywania płynów, aktywność fizyczna, długość snu, rodzaj pracy. Ponadto wiek, waga, wzrost. Spróbujemy coś wymyśleć

tanya




Dołączyła: 17.10.2012
Posty: 1

Żadnych tabletek. Tylko praca nad sobą, wysiłek fizyczny, odpowiednia dieta. Mogę Ci jedynie polecić zabiegi kriolipolizy spalającej tkanki tłuszczowe. Jest to oczywiście metoda, która wspomaga odchudzanie, bo nie można się odchudzić nie wkładając w to wysiłku.

ulek75




Dołączyła: 02.12.2012
Posty: 2

WITAM PANI? CZY JEST PANI DLAEJ ZAINTEREOSWANA JAKIM SKUTECZNYM ŚRODKIEM JA POWIEM TAK JA SPOŻYWAJ?C PRODUKT W CIAGU 2 CY SCHUDŁ?M 8kg bez efektu jojo , ;-) jeżeli chce pani wiecej informacji to na maila zapraszam

michal_krauze87




Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 03.04.2013
Posty: 6



pati00-a napisał/a:
Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.
Wydaje mi się, że aby uniknąć efektu jo-jo trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe na stałe. Na początku może to być trudne ale z czasem jadłospis robi się coraz obszerniejszy i pojawiają się w nim dania takie, które są zdrowe i smakują Nam.
Chcesz schudnąć? Dowiedz się jak to zrobić: http://zgubbrzuch.pl/?a=006251

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26

Tabletki ściągane z USA to miały nazwę Forever Slim
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Ja bym się w żadne tabletki, a tym bardziej sprowadzane z USA czy skądkolwiek nie bawiła. Aby schudnąć musisz raz na zawsze zmienić swoje myślenie, a potem dopiero swoje ciało. Co z tego, że będziesz jadła jakieś tabletki które rozwalą ci wątrobę, jak będziesz się cały czas odżywiała tak samo..

Elizka26




Dołączyła: 30.07.2012
Posty: 36


tabletki pomogą, ale nie tylko one:)
Lubię wiedzieć, co jem:)

Cookie




Dołączyła: 02.12.2013
Posty: 16

Przepisy: 501


Tabletki na pewno nie zastąpią ćwiczeń i diety..a mogą tylko zaszkodzić...więc nie wiem czy warto ryzykować.

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja nie ufam takim specyfikom. Wyniszczają tylko organizm. Dieta i systematyczne ćwiczenia są podstawą. Niestety nie ma półśrodków. 

«   | 1 | 2 | 3 |