Dzisiaj jest: Wtorek, 14.07.2020 Imieniny: Marceliny i BonawenturyIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5856

Forum dyskusyjne

Forum - Lekarze i specjaliścipowrót

Bezpłatny Diet-coaching (coaching dietetyczny) w Wawie

diet-coach
Dołączyła: 22.10.2014
Posty: 1

Zapraszam na bezpłatne indywidualne sesje DIET COACHINGU (coachingu diety/ zdrowia), które prowadzę w ramach procesu swojej certyfikacji.

Zapraszam zwłaszcza osoby które czują, że chciałyby zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale z jakiś powodów jest to dla nich trudne, poznać zasady zdrowego odżywiania, poczuć się lepiej same ze sobą/ swoim ciałem, poznać radość, jaką niesie dbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Proces diet coachingu oparty jest na cyklu spotkań (zazwyczaj 6-8). Spotkania odbywają się w odstępach tygodniowych, w czasie których wspólnie wyznaczamy cel związany z zdrowym odżywianiem a następnie pracujemy stopniowo nad jego osiągnięciem w oparciu o zasadę małych kroków.

Coaching prowadzę zgodnie z etyką coachingu ICF, w oparciu o wzajemne zaufanie, szacunek i dyskrecję. Jako coach z zaangażowaniem i profesjonalizmem będę towarzyszyć i wspierać Cię w fascynującym procesie zmiany.

 

Sesje prowadzę w Warszawie w miejscu zaproponowanym przez klienta, ważne aby było to miejsce w którym Klient czuje się dobrze i bezpiecznie, może być to ulubiona kawiarnia, inne miejsce na mieście, dom itp.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila:

diet-coach małpa therapist.net

Ponieważ sesje są bezpłatne skontaktuję się z wybranymi osobami.


Michalll
Dołączył: 31.03.2015
Posty: 1


Ja polecam poczytać jeszcze o coachingu na stronie http://ccprogres.pl/pl/coaching/ - jak widać jest wiele rodzajów coachingu czy to w diecie czy w szkoleniach typowo menadżerskich. Warto dobrać formę coachingu do swoich potrzeb (indywidualny / grupowy). Dlatego polecam kontakt z coachem i zorientowanie się czy nam zaproponowana przez niego "praca" pasuje.