Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Środki wspomagające odchudzanie

czarnadama89




Dołączyła: 20.03.2012
Posty: 3

Hej. Mimo tych wszystkich sprzeciwów, których się naczytałam postanowiłam kupić tabletki odchudzające Actislimfa. Poleciła mi je koleżanka, która stosowała. Jak zobaczyłam efekty to nie mogłam wyjść z podziwu. Sama spróbowałam i teraz i ja wyglądam lepiej 10 kg mniej Nie ma nad czym się zastanawiać Świetny preparat. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzięki dużej zawartości chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje właściwy poziom diety i efektowne rezultaty…

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


czarnadama89 napisał/a:

Sama spróbowałam i teraz i ja wyglądam lepiej 10 kg mniej

:?: Czyżby wynaleziono spalacz. W bajki niestety już nie wierzę

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A co z dieta, ćwiczeniami? Bo nie wierzę w środki, dzięki którym samemu z siebie chudnie się tyle kiligramów...

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Febria napisał/a:

A co z dieta, ćwiczeniami? Bo nie wierzę w środki, dzięki którym samemu z siebie chudnie się tyle kiligramów...


Dieta to gramy, sport to kilogramy :ok:

dtk




Dołączyła: 05.10.2012
Posty: 1

Mi tez by się przydało zrzucić parę kilo po porodzi i zastanawiam się nad kupnem jakiegoś środka

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Sam suplement nic nie da, cuda się nie zdarzają. Moja koleżanka spadła z wagi kilka kilogramów, ale regularnie ćwiczyła i chodziła na basen, do tego nie jadała słodyczy (zamieniła je na bakalie i suszone owoce), a obiad - gotowany na parze- był jej 3, ale ostatnim posiłkiem w ciągu dnia (z tym, że jadła go ok 17, bo tak wraca z pracy). Do tego stosowała suplement elavia, ale ruch i dieta też były koniecznie.

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

po latach odchudzania :-( jestem pewna w 100% że żadne tabletki odchudzające nie działają, ba, wręcz potrafią zaszkodzić rozregulowując metabolizm :-(

szczególnie jak ktoś obiecuje "spalanie tłuszczu" to omijam szerokim łukiem...

jest natomiast jedna rzecz, która mi pomaga, choć sama w sobie specjalnie nie odchudza...

piszę o gumach asnax, to nowy produkt, przypadkiem się natknęłam na nie niedawno w aptece internetowej - gumy te stosuje się, żeby nie podjadać - to znaczy, jak nachodzi człowieka chęć żeby zjeść coś czego nie powinien, to żuje gumę i ochota odchodzi :-))) u mnie się sprawdziło, dzięki temu łatwiej mi pilnować diety

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120

NutriAdvicerka - racja, ale jedno z drugim musi iść w parze :) Nic nie dadzą godziny na siłowni, jeśli się człowiek źle odżywia. Naturalnym środkiem pomocnym w walce z nadwagą są ryby i oleje roślinne bogate w omega-3 jak np. olej rzepakowy- warto włączyć je do diety.

fanta




Skąd: Gdynia
Dołączyła: 21.04.2013
Posty: 2


Ja również stosuję suplementy i z czystym sumieniem stwierdzam, że to bardzo dobry sposób na to, by odchudzanie przebiegło w mniej dotkliwy sposób. Mnie interesują przede wszystkim środki, które likwidują uczucie głodu, co jest oczywiście najgorsze. Obecnie łykam Caralluma Actives, gdyż zachęciło mnie to, iż produkt ten znajduje się w pierwszej trójce internetowego rankingu najlepszych środków najlepszeodchudzanie.pl. Ranking ten nie zawiódł mnie i teraz łatwo zrzucam kolejne już kilogramy.

dylsien




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 06.06.2013
Posty: 17

Ja piję kompot z suszonych śliwek. Działa znakomicie.

«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |