Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Jakie stosować?

tola




Dołączyła: 24.03.2010
Posty: 6

Próbowałam już kilku ale bez jakiś super efektów, ale dopiero teraz niedawno dowiedziałam się o tym że wraz z suplementami diety trzeba również stosować wysiłek fizyczny bo inaczej nic nie zadziała. Koleżanki polecały linea, chitinin i alli w sumie te co są reklamowane, wychodzi na to że działają, a wy może coś polecicie? co na was zadziałało?

Dr House




Skąd: Niepołomice
Dołączył: 29.03.2009
Posty: 55

Nie ma co polecać - najlepsza jest odpowiednio skonstruowana dieta oraz wysiłek fizyczny. Te środki, które wymieniłaś faktycznie może jakoś tam działają, ale jest to jakaś szczątkowa działalność i wydaje mi się, że działają one dopiero po solidnym wysiłku fizycznym.

Wojt




Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 29.08.2009
Posty: 18

Dr House napisał/a:

Nie ma co polecać - najlepsza jest odpowiednio skonstruowana dieta oraz wysiłek fizyczny.


Zdecydowanie tak. Nie ma cudownego środka spalającego tłuszcz. Dieta + wysiłek jest najważniejsza, dopiero potem można mówić o wspomagaczach. Dieta + wysiłek uruchamiają "spiralę" procesu odchudzania, bez tego same wspomagacze nic nie zrobią. Jako dobre sprawdzone wspomagacze poleciłbym zieloną i czerwoną herbatę oraz kompleks witamin B.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Ja także przyłączam sie do powyższych wypowiedzi. Najlepiej będzie jeżeli wybierzesz sobie odpowiednią diete,oraz poświecisz czas na wysiłek fizyczny. Dopiero do diety możesz dobrać odpowiednie suplementy.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Dietetyczka




Dołączyła: 24.09.2010
Posty: 4

Cudów nie ma. Stosowanie samych suplementów odchudzających czy tabletek nie przyniesie efektu. Najlepsze efekty daje dieta indywidualnie dobrana dla każdego + aktywność fizyczna.
Skuteczne i zdrowe odchudzanie bez szkody dla zdrowia zdrowe odchudzanie porady_dietetyczne@op.pl

Zuzka85




Dołączyła: 27.09.2010
Posty: 2

Witam
Mi koleżanka poleciła produkty HerbaLife oraz NATURE'S SUNSHINE. Muszę przyznać, że efekty po ich stosowaniu przeszły moje oczekiwania. W moim podpisie jest znajduje się sklep oferujący takie produkty po najniższej cenie.
Najtańszy sklep z suplementami w Polsce: www.piekno-natury.pl

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

Już przy odchudzaniu o tym pisałam ale się powtórzę.

nasz organizm przede wszystkim chce naturalnych rozwiązań. nie syntetycznych, nie abstrahowanych, nie izolowanych czy jakichkolwiek innych ale naturalnych. współcześnie z naturą człowiek jest na bakier, ale przecież w łatwy sposób można to zmienić. ot szczypiorek i pietruszka na parapecie i ulubione kiełki w słoiku. hodowla łatwa a korzyści dla zdrowia ogromne.

naturalny suplement dużo więcej da naszemu organizmowi niż syntetyczny. im mniej przetworzony tym lepiej.

http://www.kielki.net/nasiona-na-kielki-lucerna-01kg/

lucerna na przykład była jedną z pierwszych odżywek (karmiono nią gladiatorów dla wzmocnienia kondycji) zatem naprawdę nie rozumiem zamiłowania do chemii skoro mamy opcje nie tylko smaczne ale i zdrowe a zdecydowanie tańsze.

Stereo




Dołączyła: 16.01.2010
Posty: 23

Jasne, tylko naturalne źródła suplementów niestety nie są już tak w nie bogate, Rośliny są skażone i wypłukane ze swoich wartości odżywczych i trzeba ich dwa razy więcej żeby uzupełnić zapotrzebowanie organizmu. A suplementy stanowią koncentrat tego co organizmowi potrzebne. Oczywiście z niczym nie należy przesadzać. A jeśli chodzi o chudnięcie, to oczywiście magiczny środek sam nie zadziała. Ale w połączeniu z dietą i aktywnym treningiem może być skutecznym wspomagaczem spalania. Ja piję milkoshake diet dla kobiet aktywnych i dzięki niemu chudnę. Czasami zastępuje mi on nawet posiłek (rozpuszcza się go w wodzie lub mleku). L-karnityna wzmaga wydolność, tauryna dodaje energii, suplement ma jeszcze białko, inulinę, aquamin, kwas foliowy. Nic szkodliwego, bardzo skuteczny jeśli się wie jak go stosować.

Dietetyczka




Dołączyła: 24.09.2010
Posty: 4

Tylko, że syntetyczne witaminy i minerały nie są w 100% przyswajalne przez organizm człowieka. A takie dostarczone z pokarmem są przyswajalne bez problemu. L-karnityna działa tylko wtedy, gdy podczas jej przyjmowania uprawia się jakąś aktywność fizyczną. Zastępowanie posiłku prze koktajle, może i daje Ci teraz efekty, ale wiesz co jest dokładnie w ich składzie? Sama chemia. Nie wystarczy Ci, że produkty spożywcze, które spożywasz na pozostałe posiłki mają "domieszkę" chemii? Minusem stosowania diet opartych na zastępowaniu jednego lub dwóch posiłków gotowymi koktajlami jest gwarantowany efekt jo-jo, zresztą jak w przypadku stosowania każdej "diety cud". Mogę dodać, że stosowanie preparatów z placebo daje efekty do 70%, więc jak widać wystarczy w coś mocno wierzyć a sukces gwarantowany :)
Skuteczne i zdrowe odchudzanie bez szkody dla zdrowia zdrowe odchudzanie porady_dietetyczne@op.pl

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

cytat:

Jasne, tylko naturalne źródła suplementów niestety nie są już tak w nie bogate, Rośliny są skażone i wypłukane ze swoich wartości odżywczych i trzeba ich dwa razy więcej żeby uzupełnić zapotrzebowanie organizmu. A suplementy stanowią koncentrat tego co organizmowi potrzebne.


dlatego zakupić warto porządne nasiona i hodować samemu :) kiełki z własnej hodowli mają tyle składników odżywczych na ile sam o to zadbasz.

nie wiem czy wiesz, ale z syntetyków jesteśmy w stanie wykorzystać max 8% a reszta to odrębna historia, nie zawsze radosna ;) oczywiście są i suplementy naturalne, ale tutaj to różnie bywa.

zatem co jak co, ja pozostanę przy pietruszce i kiełkach, wychodzi to mi i mojej rodzinie na zdrowie :)
aktualnie wysiałam koniczynę, ale dzieciaki już ja podjadają mimo ze jeszcze nie wzrosła ;)
nawiasem - poniżej linki do zdecydowanych przodowników w ogólnym uzupełnianiu braków:

http://www.kielki.net/nasiona-na-kielki-lucerna-01kg/ - podawana gladiatorom i żołnierzom na wzmocnienie już w starożytności

http://www.kielki.net/nasiona-na-kielki-koniczyna-01kg/ - trudno o bardziej kobiecy dodatek. a zdrowy,smaczny i zielony. osławioną soje bije na głowę

http://www.kielki.net/nasiona-na-kielki-brokul-01kg/ - coraz częściej zalecany jako profilaktyka nowotworów oraz uzupełnienie leczenia. sulfofrany zdecydowanie w naturalnej formie

zatem macie powyżej 3 naturalne suplementy dla kompletnie różnych grup. są tańsze niż syntetyki i zdecydowanie bardziej wartościowe.

«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |