Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Jakie stosować?

sylwek




Dołączyła: 30.09.2010
Posty: 1

Ja stosowałem wiele praparatów (stracone pieniądze), ćwiczyłem, ale nic mi to nie pomogło!
Dieta odchudzająca, ćwiczenia były na porządku dziennym i też niewiele mi to dało. Ostatnio zastanawiam się nad usługami takich centów jak Naturhouse. Może ktoś korzystał z ich usług i jest w stanie coś powiedzieć?

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

moja mama korzystała ale to tez były stracone pieniądze.

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


pao napisał/a:

moja mama korzystała ale to tez były stracone pieniądze.


Zgadza się. Może będę się powtarzać, ale do tej pory nie wynaleziono środka odchudzającego, który bez efektów ubocznych spaliłby chociaż gram tłuszczu !

Owszem przy wysiłku fizycznym karnityna, czerwona i zielona herbata i jeszcze dodałabym kompleks witamin z grupy B coś pomagają, ale musi to być naprawdę spory wysiłek fizyczny i mają one działanie nie spalające tłuszcz tylko funkcje pomocnicze nazwijmy to w "przenoszeniu" pewnych cząstek.

sylwek napisał/a:

Dieta odchudzająca, ćwiczenia były na porządku dziennym i też niewiele mi to dało. Ostatnio zastanawiam się nad usługami takich centów jak Naturhouse. Może ktoś korzystał z ich usług i jest w stanie coś powiedzieć?


To jak widać jest ukryty tekst marketingowy. Naturhouse nic nie pomoże ! ze względów, które opisałam powyżej.

diablica




Skąd: Sochaczew
Dołączyła: 20.10.2010
Posty: 2

Są suplementy diety wspomagające odchudzanie, do których wskazane są ćwiczenia i dieta, natomiast są też termogeniki przy których stosowaniu ćwiczenia nie są koniecznością. Wpływają one na tkankę tłuszczową i działają poprzez temperaturę, dodatkowo zawierają składniki aktywne które wspomagają ich działanie. Proponuję więc Therm Line II, który polecany jest osobą chcącym schudnąć niezależnie od tego czy ćwiczą czy nie.

Daisy




Skąd: Katowice
Dołączyła: 29.01.2011
Posty: 1

Przerażające jest to, ile jest dostępnych pseudofarmaceutyków na odchudzanie. A większość z nich to syf straszny. Jak już ktoś napisał, cudów nie ma i te tabletki także w jakis cudowny sposob nam wagi nie odejmą. Chyba ze w połączeniu z aktywnościa ruchową, ale tu też trzeba patrzec na skład tabletek, z tego co słyszałam dobre i zdrowe są Acai berry select (skład: Acai Berry (wyciąg) 50mg – owoc palmy Acai (Euterpe Oleracea), EGCG (wyciąg z zielonej herbaty) 225mg, Chrom (polynicotinate) 75mcg, Kofeina 200mg, L-Teanina 8mg (z liści zielonej herbaty i grzybów).
Tzn słyszałam, że są zdrowe dla organizmu, a sama stosuję i jestem zadowolona ;)

krokusik




Dołączyła: 23.03.2012
Posty: 4

przeszukałam wiele forów w poszukiwaniu cudownego środka który zadziała bez wysiłku fizycznego. Jeśli taki istnieje to dlaczego nikt o nim nie napisze?
Pomijam reklamy bo w nich wszystkie środki są cudowne.
Wierzę, że są lepsz lub gorsze wspomagacze odchudzania towarzyszące wysiłkowi fizycznemu czy diecie. Tylko jak trafić na te lepsze i nie dać się naciąć?
Dlatego przeszukuję fora i mam już kilka typów. :up: Tylko właśnie to jest dobre pytanie: czy warto wydawać 50-200zł miesięcznie na wspomagacze syntetyczne jeśli można sięgnąć po naturalne za 5zł miesięcznie i odrobinę inwencji? hurra
W moim przypadku sięgam po chemię, bo wierzę w nowoczesność i zwyczajnie nie chce mi się samej uprawiać koniczyny czy lucerny. Poza tym kiełki śmierdzą w mieszkaniu...

gruszyna




Dołączyła: 27.03.2012
Posty: 1

Daisy napisał/a:

z tego co słyszałam dobre i zdrowe są Acai berry select (skład: Acai Berry (wyciąg) 50mg – owoc palmy Acai (Euterpe Oleracea), EGCG (wyciąg z zielonej herbaty) 225mg, Chrom (polynicotinate) 75mcg, Kofeina 200mg, L-Teanina 8mg (z liści zielonej herbaty i grzybów).
Tzn słyszałam, że są zdrowe dla organizmu, a sama stosuję i jestem zadowolona ;)


też używałam tabletek z takim składem (tylko możę ew. inne proporcje, nie pamieam - glupia nazwe miały "odchudzanie" :D). nawet się pytałam dieteytczki czy mogę to łykać i ona powiedziała że nie ma przeciwwskazań,ale efekty bedą tylko jak będę ćwiczyć właśnie. no i ładnie poszło. :) pozdrawiam

krokusik




Dołączyła: 23.03.2012
Posty: 4

to gratuluję! Jesteś pierwsza której to się udało z tym specyfikiem. Tu mamy znacznie więcej osob którym to się nie udało a zostali oszukani przez tę firmę.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,1137,126953975,,czy_ktos_stosowal_Tera_Slim_.html?v=2

Możesz napisać coś więcej: ile straciłaś, ile wysiłku fizycznego w to włożyłaś, jaką dietę stosowałaś?

Podziel się radością!!!

BorekS




Dołączyła: 13.09.2012
Posty: 1

Nie ma żadnego cudownego środka na odchudzanie. Nie ma sposobu, aby siedzieć na dupie i tylko czekać aż waga sama spadnie. Suplementy, czy inne preparaty są po to, aby pomóc przy diecie lub ćwiczeniach. Mogą one spowodować szybsze spalanie, lecz bez odpowiednich działań nieważne ile kasy się wyda na takie środki, nic się nie osiągnie. Ja przy codziennych biegach stosowałam Forever Lite i przyznam że waga ciut szybciej schodziła.

rosa




Skąd: Kraków
Dołączyła: 13.01.2010
Posty: 10

Ja zdecydowanie nie jestem zwolenniczką takiej "tabletkowej" suplementacji. Jakoś niespecjalnie ufam takim "wynalazkom"... Zarówno jeśli chodzi o ich skuteczność, jak i wpływ na zdrowie. Tutaj zresztą można sobie poczytać, z jakimi zagrożeniami i błędami suplementacja może się wiązać: http://lionfitness.pl/artykuly,21,suplementacja-diety--niebezpieczenstwa-i-bledy,191.chtm

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |