Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


«   | 1 | 2 |  

powrót

Jesz i nie tyjesz

Melissa




Dołączyła: 10.03.2010
Posty: 4

Od 2 tygodni zażywam Chitinin Extra jem swobodnie oczywiście staram się jeść zdrowo.
i chudnę. Piękna sprawa przeczytajcie co specjalista mówi na ten temat
http://e-warto.wm.pl/Marzysz-o-zrzuceniu-kilogramow-Ten-konkurs-jest-dla-ciebie!%E2%80%A9%E2%80%A9,92944

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

A może wiecej szczegółów?? Co dokładnie jesz i w jakim tempie chudniesz?
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Taaa... baju baju jestem w raju. Już sam tytuł brzmi jak piękna bajka. Jeśli dotąd się jadło niezdrowo, a nagle się znacznie jeść zdrowo to zacznie się chudnąć nawet i bez takich specyfików.

michal_krauze87




Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 03.04.2013
Posty: 6


Zgadzam się w 100%. Ja tak właśnie zrobiłem i schudłem 8kg w miesiąc. Moim zdaniem zmiana nawyków żywieniowych to jedyny sposób na utratę wagi bez efektu jo-jo.
Chcesz schudnąć? Dowiedz się jak to zrobić: http://zgubbrzuch.pl/?a=006251

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62


Do diety jeszcze ruch potrzebny i efekty będą, ale u każdego inne.

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26

Ja znalazłam swoje ukojenie ale tu też ciekawie piszą :)
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

1. Różnorodność kluczem do sukcesu!
Czy nie masz już dość jedzenia tego samego dania codziennie na obiad? Stosowanie różnorodnej diety i próbowanie nowych rzeczy nie tylko przynosi więcej radości z jedzenia, ale również zapewnia Twojemu organizmowi różne składniki odżywcze, których potrzebuje. Każdego dnia powinniśmy dostarczyć w raz z pożywieniem 60 różnych składników odżywczych, aby nasz organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Nie ma jednego produktu, który zawierałby je wszystkie.

 

2. Pełnoziarnisty wybór
Kiedy kupujesz makaron, pieczywo, krakersy, gdy tylko to możliwe, wybieraj produkty pełnoziarniste. Spróbuj też przestawić się z białego na brązowy ryż.

 

 

3. Jedz więcej warzyw i owoców
Spróbuj włączać warzywa i owoce do każdego posiłku, który spożywasz. Dodaj kilka plasterków pomidora lub ogórka do kanapki, którą jesz na śniadanie, zjedz sałatkę owocową na deser, albo spróbuj zamienić słodką przekąskę, którą tak lubisz ?przegryzać? po południu, na marchewkę lub soczyste jabłko. Dobrym pomysłem jest także wypicie 100%-owego soku.

 


4. Ćwicz, aby zachować odpowiednią masę ciała
Dbanie o prawidłową masę ciała zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych. Codzienna porcja ruchu jest więc bardzo ważna, nawet jeśli jest to tylko spacer czy praca w ogrodzie. Ćwiczenia pozwalają zbilansować ilość przyjmowanej i zużywanej energii. Poprawią także Twoje samopoczucie!


5. Ogranicz spożycie soli
Odstaw solniczkę w miejsce, z którego trudno ją wydobyć. Zamiast soli używaj innych przypraw, takich jak zioła lub sok z cytryny czy limonki. Zobaczysz, jakiego niesamowitego smaku i aromatu dodadzą te nowe przyprawy twoim potrawom!

 

6. Ogranicz ilość tłuszczów nasyconych w diecie!
Spróbuj przestawić się na tzw. ?dobre? tłuszcze - używaj olejów roślinnych do sałatek i smażenia, a dobrej jakości miękkich margaryn do smarowania, zacznij pić mleko o obniżonej zawartości tłuszczu, wybieraj chude mięso i wędliny. Żółte i pleśniowe sery są pyszne, ale pamiętaj, że trzeba uważać na ich ilość w diecie.


7. Jedz często, ale małe porcje
Regularne spożywanie małych ilości pokarmów oraz wybieranie zdrowych przekąsek (np. owoców) między posiłkami poskromi Twój apetyt, a jednocześnie pozwoli uniknąć przejedzenia. Najlepiej jeść 4 - 5 mniejszych posiłków w ciągu dni
cofnąć się by wziąć rozbieg

wiewiora




Dołączył: 27.10.2014
Posty: 23

jak dla mnie to dieta + aktywność fizyczna a nie żadne specyfiki

martawarta




Skąd: Warszawa
Dołączył: 26.11.2014
Posty: 16


Zgodzę się w 100% ja osobiście chodzę na siłownie do saturna - na Warszawskim Targówku :D

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233


no wlasnie 
cofnąć się by wziąć rozbieg

«   | 1 | 2 |