Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

Bio - C.L.A.

Barbarella




Skąd: Łomża
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 59

Przepisy: 2


Opis suplementu

Podczas odchudzania oprócz pozbywania się nadmiaru tłuszczu, tracimy również masę mięśniową. Jest to jedna z głównych przyczyn powstawania tzw. efektu jo-jo, to znaczy szybkiego wzrostu masy ciała po zaprzestaniu stosowania diety niskokalorycznej. Dlatego właśnie powrót do starych nawyków żywieniowych okazuje się tak dużym problemem. Tkanka mięśniowa zużywa bardzo dużo energii i dlatego osoby, które w wyniku stosowania kuracji odchudzającej „straciły” znaczną ilość mięśni tracą zdolność do spalania tłuszczu, co jest związane z zahamowaniem procesu odchudzania. Ponadto fakt, iż większość osób po zakończeniu diety zwykle wraca do starych nawyków żywieniowych jest przyczyną ponownego tycia, a nawet osiągnięcia wagi większej niż przed rozpoczęciem diety odchudzającej. Utrata tkanki mięśniowej powoduje obniżenie zdolności spalania tłuszczu, więc po powrocie do starej diety, organizm z trudnością spala dodatkowe kalorie.

Preparat Bio-C.L.A. zaopatruje organizm w Sprzężony Kwas Linolowy (angielska nazwa – C.L.A.) składnik odżywczy pełniący następujące funkcje w organizmie:
- bierze istotny udział w procesach budowy i utrzymania masy tkanki mięśniowej
- poprawia spalanie tłuszczu w organizmie
- zmniejsza zapotrzebowanie na kalorie

Innymi słowy C.L.A. przyczynia się do utraty wagi w odpowiedni sposób, to znaczy poprzez utratę tłuszczu a nie mięśni.

Bio-C.L.A. ułatwia modelowanie sylwetki
Doskonale wiemy, ile wysiłku i godzin spędzonych na siłowni wymaga właściwe wymodelowanie sylwetki. Zależy nam bowiem nie tylko na schudnięciu, ale także na tym, żeby nasze ciało miało właściwe i idealne proporcje. Na przykład: u kobiet w wyniku stosowania kuracji odchudzającej dochodzi do zmniejszenia masy ciała, ale tkanka tłuszczowa utrzymuje się w okolicach bioder i na udach, co bardzo deformuje sylwetkę. Ponieważ C.L.A. działa anabolicznie (tzn. pobudza rozrost mięśni), stosowanie tego związku może „modelować” sylwetkę, to znaczy pozbyć się tłuszczu na brzuchu i udach, dzięki temu nie tylko schudniemy, ale także uzyskamy „boską” figurę. C.L.A. pozwoli nam także zredukować szpecący cellulit oraz uczyni nasze ciało jędrnym i sprężystym. Oczywiście dobrze dobrany program treningowy, wspomoże działanie Bio-C.L.A.

Dlaczego należy uzupełniać C.L.A. w diecie?
Sprzężony Kwas Linolowy (C.L.A.) występuje w sposób naturalny w mięsie i przetworach mlecznych, lecz uzyskanie takiego stężenia C.L.A. w pożywieniu jakie występuje w kapsułkach Bio-C.L.A., jest praktycznie niemożliwe.

Antyoksydanty na pomoc
Najlepsze efekty uzyskuje się stosując Bio-C.L.A. z antyoksydantami, takim jak na przykład Bio-Selen+Cynk lub Q10-Multivit. Spalanie tłuszczu oraz wysiłek fizyczny nasilają tworzenie się wolnych rodników, które niszczą zdrowe komórki. Dlatego właśnie antyoksydanty ograniczające szkodliwe działanie tych związków i korzystnie wspomagają działanie C.L.A.


Jakie sa Wasze opinie i doswiadczenia na temat tego suplementu :?:

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Cudów nie ma w przyrodzie. Jedna osoba napisze, że Bio - C.L.A. jest super, a druga, że to tylko zbędny wydatek, bo kompletnie nic nie pomogło. Jeśli ktoś liczy, że schudnie 10 kg w miesiąc tylko przy pomocy Bio - C.L.A. to jest w błędzie (poza tym takie szybkie chudnięcie jest bardzo niezdrowe dla organizmu). Środek na pewno dodaje energii i wiary, ale i tak najważniejsze są ćwiczenia (długie i odpowiednio dobrane np. pływanie, rowerek, stepper, 6-Weidera), zdrowa i mniej kaloryczna dieta, po spełnieniu tych wymagań Bio - C.L.A może być wtedy skutecznym dodatkiem w odchudzaniu.

Orfa




Dołączyła: 03.10.2009
Posty: 3

Bio C.L.A miałam, a nawet mam. Co do skuteczności się nie odniosę, zażywam dwa msc. jednak do jakości jak najbardziej. Otóż teraz jakiś czas po otwarciu okazuje się, że kapsułki są lepkie. Albo któraś kapsułka pękła, albo tak przeciekają przez ścianki, albo tak ma być. A jeśli tak to nie podoba mi się. W ogóle za dużo tego albo albo. Nie podobają mi się.

nipsu




Dołączyła: 26.10.2009
Posty: 6

ja próbowałam i jakiś efekt był, ale cudów to to nie zdziała

Orfa




Dołączyła: 03.10.2009
Posty: 3

Wiesz, bo to tak jest że po suplementach spodziewamy się nie wiadomo czego
jakiś znaków, symptomów zażywania, dostrzegalnych efektów
Z tego co się nałykałam dochodzę do wniosku, że takich efektów nie ma się co spodziewać
Działają za słabo widocznie dla percepcji zmysłów, a jak się już coś widzi to nie wiadomo czy nie placebo

pusia




Dołączyła: 13.02.2010
Posty: 5

JA TEŻ STOSOWAŁAM BIO C.L.A. DOŚć DŁUGO, TROSZKę MODELUJE SYLWETKę ;-) .PO LINEA MIAŁAM ZAPARCIA :dobani: .BRAŁAM TAKŻE ZELIXA OD LEKARKI SCHUDŁAM W M-C 8 KG,JEDNAK PO 6 M-C WRÓCIŁAM DO WAGI WYJŚCIOWEJ :-| .STOSOWAŁAM DIETę KAPUŚCIAN? CHUDŁAM -TYŁAM :-? ,DIETę DUKANA NIE MOGŁAM TYLE JEŚć ZA CZęSTO :( ,NIE WIEM CZEGO SIę CHWYCIć ALE KUPIŁAM REDUXIL I TERAZ GO WYPRÓBUJE MAM NADZIEJę ŻE COŚ RUSZY :lol:

Orfa




Dołączyła: 03.10.2009
Posty: 3

no to masz przejścia :->
tu potrzebna jest raczej dyscyplina

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Czyli jednak nie jest taki skuteczny jakby się mogło wydawać. Efekt jest widoczny,ale do tego potrzeba czasu oraz przede wszystkim cierpliwości. A z doświadczenia wiem,że każdy chciałby widziec u sebie natychmiastową poprawę.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233


Dokładnie w prawda jest taka ze jak chcemy zdrowo schudnąć to trzeba poczekać z 2 miesiące
cofnąć się by wziąć rozbieg

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


jakos nie chce mi sie wierzyc ze takie tabletki dzialaja ;/
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl