Dzisiaj jest: Piątek, 24.03.2023 Imieniny: Marka i GabrielaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzaniepowrót

Ktos stosował Omega 3 z LeenLife?

monaga
Dołączyła: 03.11.2010
Posty: 2

Ja po przejrzeniu ich stronki www.leenlife.pl zdecydowałam się go kopić, ale jestem ciekawa, czy naprawdę działa. moze ktoś juz miał styczność z tym produktem i mógłby sie podzielić swoimi spostrzeżeniami? a może jakiś inny suplement z omega 3?Czekam na odpowiedzi!

d3eeex
Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

Ja ciągle biorę omega 3 ale to są tylko witaminy na odporność itp. W sumie biorę trochę więcej tych witamin dziennie i przestałem chorować ogólnie czuję się troche lepiej..
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.

Celine
Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


d3eeex napisał/a:

Ja ciągle biorę omega 3 ale to są tylko witaminy


Omega 3 to nie są tak naprawdę witaminy, chociaż mówi się o nich witamina F.

politia
Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Omega-3 to nie witaminy tylko kwasy tłuszczowe. Ale fakt, są bardzo potrzebne. Tylko, że zamiast wydawać pieniądze na farmaceutyki lepiej jeść dużo ryb, albo olej rzepakowy (dwie łyżki dziennie pokrywają zapotrzebowanie).

Agata Miłosz
Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26


Ogólnie omega 3 są bardzo ważne organizmowi ale czy koniecznie z tej firmy to już Twoja decyzja. A też już widzę że strona niedostępna więc firma chyba długo się z tym suplentem nie utrzymała ;/
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

ZdrowaZuzanna
Skąd: prawie Bydgoszcz
Dołączyła: 06.03.2015
Posty: 14


To dawne pytanie, ale jako że wyświetliło się na szczycie google zainteresowało mnie i chciałabym skrótowo odpowiedzieć.

Strona firmy LeenLife istnieje, jedynie teraz jej domena to leenlife.com Jest dostępna po polsku a także w innych językach, gdyż proponowany przez nią produkt - Omega 3 + 6  to produkt unikalny na skalę światową.

Podczas gdy inne tego typu zawierają jedynie pochodne niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) jak EPA i DHA, czy GLA produkt LeenLife zawiera kwasy Omega 3 i Omega 6 w postaci ALA i LA. Są one dużo najważniejsze dla człowieka, gdyż z nich organizm może już sam wytworzyć ich pochodne jak EPA i DHA.

Często zaś w tego typu preparatach występują jedynie ich pochodne, choć nadal należą one do grupy Omega 3 i Omega 6, stąd ich producenci nie kłamią w ten sposób reklamując swój produkt. Naciągają nas już jednak, licząc na nieświadomość konsumentów, wmawiając iż np. EPA i DHA są nam niezbędne, gdyż tak nie jest.

Tylko i wyłącznie ALA (NNKT z grupy Omega 3) i LA (NNKT z grupy Omega 6) są nam niezbędne. Mając je organizm wszystkie ich pochodne (EPA, DHA, GLA itd.) wytworzy sobie samodzielnie.

Poza tym sam używam preparatu Omega 3 6 LeenLife i cenie go najbardziej jako skondensowane źródło tych składników (odnosząc się do wypowiedz powyżej do współczesnych ryb z zatrutych wód oraz rzepaku jest tyle zastrzeżeń, że ciężko polecać je jako dobre źródło pełnowartościowych związków odżywczych...).

Jeśli zaś ktoś chciałby się dowiedzieć co z tymi tłuszczami nienasyconymi, dlaczego, jak itd. to polecam lekturę drobnej i śmiesznie taniej, acz znaczącej pozycji Arkadiusza Woźniaka " Oleje kluczem do zdrowia".

Pozdrawiam. 


Adam Slownik
Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


pierwszy raz o tym slysze ... to jakis suplement w tabletkach ?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl