Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


«   | 1 | 2 |  

powrót

który preparat naprawdę pomaga?

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

stosuję od pewnego czasu różne balsamy, które maja mi pomóc w walce z cellulitem. problem polega na tym, że niewiele mi pomagają. ostatnio używałam takiego serum i też bez rewelacji.
czy jest coś, co naprawdę pomaga?

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Posłużę się tym co wcześniej napisała beata_w poście cellulit brzmi naprawdę obiecująco


Z "chemicznych" środków znalazłam ranking kosmetyków do usuwania cellulitu na stronie www.nacellulit.pl Ranking wydaje się być obiektywny.

Wśród pozostałych czynników wymieniłabym:
- sport (zdecydowanie najlepsze jest pływanie)
- masaż (szorstka gąbka, przyrządy do masażu - zawsze w kierunku od dołu do góry)
- masaż wodny (pod prysznicem, na przemian cieplą i zimną wodą, kończyć taki masaż zimną wodą)
- odżywianie (ograniczenie soli, cukru, tłuszczów nasyconych, ograniczenie używek - kawa, herbata, alkohol, dużo pokarmu z błonnikiem, jedzenie częściej ale mniejszych ilości, usuwanie toksyn z organizmu za pomocą czerwonej i zielonej herbaty oraz picie dużej ilości wody - niekoniecznie mineralnej, ale nie w trakcie jedzenia, tylko najlepiej conajmniej 2 godziny po ostatnim posiłku, co najwyżej 15 minut przed jedzeniem, dobre jest też picie dużej ikości wody na czczo)

aresa




Dołączyła: 12.11.2012
Posty: 32

ja nie wierzyłabym aż tak bardzo w te wszystkie cudowne kremy,które sprawią że nasze niedoskonałości znikną bez sladu.
Szukasz hostessy ??

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Mi pomaga domowej roboty peeling - kawa + olej rzepakowy jako baza, opcjonalnie jako dodatek np. sok z cytryny, miód etc. Kawa działą antycellulitisowo, a olej odżywia i regeneruje bo ma dużo witaminy E w składzie.

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26

Jasne że są takie sposoby. Na wszystko jest sposób tylko trzeba przetestować różne sposoby bo na różne osoby różne preparaty działają :)
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

Ania4562




Skąd: Szczecin
Dołączyła: 15.10.2013
Posty: 6

Cześć
Oto przepis mojej babci przeciw cellulitu i skórki pomarańczowej. Po prostu zrób to sama - własny krem antycellulitowy z cytryny i oleju migdałowego.

A jeżeli to nie pomoże to znam bardzo skuteczne tabletki na cellulit, pomagają szybko się go pozbyć, nieco schudnąc oraz poprawiają ogólny stan skóry:) 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam:) 


jzborowska




Skąd: Kraków
Dołączyła: 03.05.2017
Posty: 1


kaska85 napisał/a:
stosuję od pewnego czasu różne balsamy, które maja mi pomóc w walce z cellulitem. problem polega na tym, że niewiele mi pomagają. ostatnio używałam takiego serum i też bez rewelacji.
czy jest coś, co naprawdę pomaga?

Też miałam taki problem... Jestem bardzo szczupła ale cellulit towarzyszył mi praktycznie od 16 roku życia:(  W filmie "Lejdis" padło takie zdanie, wypowiedziane przez jedną z bohaterek - "ekstraktuje cellulit z powietrza" ja mam dokładnie tak samo hehe ;-) Dużo rzeczy wypróbowałam i w końcu znalazałam duet idealny;-)

Działam na dwa fronty: zaczynam zawsze w marcu i kupuje serum na noc z firmy Elancyl. Jest drogie ale daje fantastyczne efekty. Dodatkowo suplementuje afykańskie mango z Boca botanica, jest to środek wspomagajacy odchudzanie ale radzi sobie świenie z moim cellulitem. Jest w 100% naturalny więc się nie obawiam.

Nie mogę powiedzieć że cellulit znika całkowicie ale stan mojej skóry poprawia się znacznie! Polecam Wam serdecznie ;-) 

Od niedawna lubię patrzeć na wagę ;-)

Pati_Tk




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 12.05.2017
Posty: 1


Hej, jak długo stosujesz już Mango tej firmy? Planuję kupić jakiś środek, który pomoże mi w walce z nadprogramowymi kilogramami w talii i biodrach, torchę się ich uzbierało, a mam 3 wesele w to lato ;/ się napaliłam na to i chyba się skuszę, ale będę wdzięczna kiedy widziałaś pierwsze efekty? Piszesz, że jesteś szczupła, czy oprócz pozybycia się cellulitu schudłaś? 
PatiTK

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja polecam warzywa, bo dzięki nim można pozbyć się sporej ilości wody podskórnej.
hardcorowo

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Warzywa

Owoce

Oraz aloes:

Który ma bardzo wiele dobrych właściwości. Podlinkowałam tutaj artykuł. Polecam sobie poczytać. Ogólnie jest bardzo wiele aloesów na rynku. Warto jest zorientować się co jest w składzie. Nie polecam supermarketowych aloesów poniewaz bardzo wiele w nich dodatków takich jak cukier i inne rzeczy, które nie powinny się w nich znaleźć.

Jesli nie możecie się przekonać do naturalnego soku z aloesu to wybierzcie ten slodzony stewią.


«   | 1 | 2 |