Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

Zielony jęczmień w tabletkach

emilia730




Dołączyła: 26.01.2016
Posty: 1

Cześć! wspomagał się ktoś z Was może zielony jęczmieniem? Ostatnio temat jest dość popularny. Czytałam wielokrotnie o niesamowitych właściwościach zielonego jęczmienia i tak się zastanawiam...próbowałam pić soki ale one są paskudne w smaku. Czy ktoś poleca jakiś jęczmień w tabletkach? Czytałam na forach, że Green Barely Slim jest dobry no i polski bo tych chińskich specyfików teraz najwięcej. Ten suplement o którym mówię jest jeszcze wzbogacony o chrom, biotynę i cynk. Mówię od razu, że nie chodzi mi o to, że niby wierzę że dzięki samym tabletkom schudnę, stosuję normalnie dietę i ćwiczę, ale chyba nie ma nic złego w takim naturalnym wspomaganiu się, tak myślę

Barbarella




Skąd: Łomża
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 59

Przepisy: 2



Pewnie chodzi Ci o trawę jęczmienną. Może jest paskudny w smaku ale to właśnie on to pewne witaminy, minerały, enzymy itd - czyli wszystko co najlepsze, a czego oczekujesz a takiej tabletce - żywych enzymów i bioskładników - przecież to zostało poddane co najmniej suszeniu, więc co tam mogło pozostać cennego ? To, że wzbogacili o sztuczne związki to mało zmienia - podstawowe zalety spożywania tej rośliny zostały wyeliminowane. Czy wierzysz, że istnieje jakikolwiek skuteczny odchudzający suplement ? Nie ma takiego. Nie polecam tabletek .

Severine




Dołączyła: 01.11.2015
Posty: 4

Przepisy: 31





emilia730 napisał/a:
ale chyba nie ma nic złego w takim naturalnym wspomaganiu się, tak myślę
Jasne, że nie ma. Ja też uważam, że przy odchudzaniu suplementacja jest potrzebna.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Jeżeli już coś brać to właśnie naturalne składniki.
hardcorowo