Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

Mnie pomogło. Na pewno i Tobie pomoże (ponad 30kg)

suskirafal




Skąd: Rzeszów
Dołączył: 06.02.2011
Posty: 1

Witajcie.

Jestem nowy na forum, ale w temacie odchudzania jestem od bardzo dawna.
Walkę z nadwagą mam już za sobą. Nie jestem żadnym specjalistą ani dietetykiem ale wiem co trzeba zrobić żeby zdrowo i skutecznie schudnąć.

Teraz już jestem szczęśliwym człowiekiem i bardzo chcę abyście i wy byli szczęśliwymi ludźmi którzy uporali się ze swoim problemem, dlatego postanowiłem przeprowadzić taki mini kurs, lub jak kto woli poradnik.

Wystarczy że zapiszesz się na moją listę mailingową a ZA DARMO regularnie będziesz otrzymywał maila z bardzo przydatna i skuteczną metodą na schudnięcie która sprawdziła się na mnie i na moich znajomych.

Wiedza którą zgromadziłem przez 5 lat, z wielu książek i płatnych poradników jest dostępna dla Ciebie na wyciągnięcie ręki za darmo !

Mnie się udało schudnąć 30 kg w bardzo zdrowy i naturalny sposób.
Jeśli nie jesteś przekonany to co Ci szkodzi spróbować ? nic na tym nie stracisz a jedynie możesz zyskać !

Więcej informacji i możliwość zapisania na poradnik na mojej stronie internetowej:
[URL=www.schudnijnaturalnie.blogspot.com]www.schudnijnaturalnie.blogspot.com[/URL]

Polecam
Suski Rafał

dredoholik




Dołączyła: 11.02.2011
Posty: 10

Może i ja spróbuje. Kilka kilogramów mniej to wielki prezent dla mojego zdrowia:)

gzel130




Dołączył: 27.01.2011
Posty: 2

Witam!
Ja znalazłam super sposób na poprawne odrzywienie swojego ciała. Jest to firma Herbolife, która od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odrzywczych. Polega na przyjmowaniu specjalnych koktajli, tabletek i nie tylko. Jeżeli interesuje ciebie ten sposób odrzywiania skontaktuj się z prywatnym darmowym opiekunem , który ciebie za darmo poprowadzi przez cały okres stosowania. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www barbaraz.mojawaga.pl
POWODZENIA!!!!