Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu


«   | 1 | 2 |  

powrót

-20 kg w rok

justi




Dołączyła: 15.05.2011
Posty: 3

Witam Wszystkich
Postanowiłam zrzucić kilka kilogramów dokładnie 15 miesięcy temu.Główną motywacją było ciągłe rozczarowanie w sklepach; to co mi się podobało nie było dla mnie dostępne więc w pewnym momencie stało się to dla mnie uciążliwe i właśnie dlatego postanowiłam sobie, że muszę coś z tym zrobić.Oczywiście nie było mi łatwo kilkakrotnie zdarzyło się zwątpienie i myśli że nie dam dary i nic z tego nie będzie, taka "walka z wiatrakami" a jednak dziś jestem z siebie dumna i wiem że było warto.
Po krotce opowiem jak to wyglądało i jak jest nadal.Jem dużo warzyw,owoce wykluczyłam produkty które zawierają mąkę, nie jem ziemniaków ani słodyczy, zamiast białego pieczywa jem pełnoziarniste,pije jogurty naturalne, dużo wód mineralnych i mogłabym mówić długo o tym co jadłam a co jem teraz.
Zdrowa żywność plus ćwiczenia i skutek jest taki, że w ciągu roku schudłam blisko 20 kg teraz warzę 62 przy wzroście 176cm; waga do której dążę to 59/60.
Po zrzuceniu tylu kilogramów czuje się lepiej,zdrowiej, nabrałam pewności siebie i w końcu idąc na zakupy nie mam trudności z rozmiarem ;-)

piłeczka




Dołączyła: 20.05.2011
Posty: 1

Gratulacje! Wielki sukces. Natalia też mocno schudła w ciągu ostatniego roku. Jej udało sie zgubić aż 50 kilogramów. Wszystko dzięki cieżkiej i wytrwałej pracy.

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

również gratuluję! widzę, że Twoja dieta jest podobna do mojej

Hamer1




Dołączył: 01.06.2011
Posty: 5

Bardzo cieszy mnie twój sukces. Jesteś żywym dowodem na to że nie chodzi o żadne super diety. To co robisz to po prostu rozsądne zdrowe odżywianie i to w połączeniu z lekkim cwiczeniami wystarczy by zrzucac nadwagę (nawet dużą) .

Gratuluję!!!

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

super! to świetny wynik! też bym tak chciała... ja w sumie chudnę bez problemu, ale potem nie mogę utrzymać wagi :cry:

Monia1




Dołączyła: 11.12.2012
Posty: 11

świetna sprawa,ja odchudzam się od kiedy pamiętam,ale nigdy nie doszłam do takiego wyniku,gratulacje i powodzenia w utrzymaniu tej wagi.

Elizka26




Dołączyła: 30.07.2012
Posty: 36


No ja to bym chciała mieć takie sukcesy, ale wydaje mi się że 20 kg w rok to dla mnie nieosiągalne, nawet przy pomocy dobrej diety (fajny dietetyk z bazy znanego lekarza mi ustawiał schemat żywienia), czy przy intensywnym ruchu (codziennie biegam 5 km)... na więcej nie mam czasu.

Ale sukcesu gratuluję mocno!

Lubię wiedzieć, co jem:)

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


Niepasujące ciuchy, mogą być doskonałą motywacją! ja dokładnie dlatego zaczęłam się odchudzać-nie wchodziłam już w rzeczy sprzed dwóch lat. gratuluje Ci wyniku, trzymaj kciuki za mnie!

MrHyde




Dołączył: 02.10.2014
Posty: 13

Przepisy: 117


Gratulacje! I życzę powodzenia w dalszej walce o wymarzoną sylwetkę.

weronika23




Skąd: Katowice
Dołączyła: 21.10.2014
Posty: 26


gratuluję!!! ;)


«   | 1 | 2 |