Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu


«   | 1 | 2 |  

powrót

Udało się!

Miłorząb




Dołączyła: 03.07.2012
Posty: 4

Udało mi się zgubić 7 kg w miesiąc dzięki temu, że cały czas zajadałam się ulubionymi sałatkami. I nigdy nie chodziłam głodna! Chętnie podam Wam przepisy na sałatki, które mi pomogły jeżeli ktoś będzie chciał ;)

madzia14




Dołączyła: 21.09.2012
Posty: 1

Ja próbowałam chyba wszystkiego...Herbatki, diety, plastry, cwiczenia i bez zadnych zadawalajacych efektow. Mam przywiozła mi ze Stanów tabletki ForeverSlim. Nie wierzyłam w nie... Pomyślałam, że tabletki jak każde... Naciąganie ludzi i tyle, ale juz bylam taka gruba ze pomyslalam ze i tak nie mam nic do stracenia . Po miesiacu schudlam 9 kg. Już je odstawiłam. Efektu jojo brak :) Cieszę się strasznie, że udało mi się schudnąć. A Tobie Miłorząb z całego serca gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

olka1545




Dołączyła: 23.09.2012
Posty: 1

Dziewczyny moje gratulacje Cieszę sie Waszym sukcesem. Ja też osiągnęłam swój mały sukces. A mianowicie 20 kg I to właśnie też dzięki tym tabletkom, o których pisała Madzia. Fakt faktem ciężko jest je jeszcze dostać, ale warto się wysilić

Herbalyes_eu




Dołączyła: 29.10.2012
Posty: 33

Same tabletki chyba nie do końca pomagają,można stosować je jako dodatkowy wspomagacz- jak w przypadku suplementów. Poza tym dobrze wiemy,że liczy się aktywność fizyczna oraz dieta. Bez tego ani rusz.

Elizka26




Dołączyła: 30.07.2012
Posty: 36


tylko sałatki??
Lubię wiedzieć, co jem:)

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42

Ech, żeby skutki diety były realne i długotrwałe, trzeba - niestety - trzymać się dwóch zasad: po pierwsze należy na stałe zmienić nawyki żywieniowe (i nie mówię tu o tym, by np. na zawsze pożegnać się z ulubionymi frytkami, czy czekoladą, tylko tak układać tygodniowe menu, żeby to wszystko miało sens), a po drugie jednak niezbędna jest ciągła aktywność fizyczna! Bez tego żadna dieta Wam nic nie da, może być miesiąc, dwa, czy pół roku bez efektu jojo, ale przyjdzie taki dzień, że kilogramy do Was wrócą :(
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


moze nie az tak ukladac menu na caly tydzien ale najlepiej uwazac co sie je :)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Butterfly




Dołączyła: 07.01.2015
Posty: 13

Przepisy: 107





sheisbounty napisał/a:
Bez tego żadna dieta Wam nic nie da, może być miesiąc, dwa, czy pół roku bez efektu jojo, ale przyjdzie taki dzień, że kilogramy do Was wrócą
To prawda. Gdy się schudnie już zawsze trzeba się pilnować jeśli nie chce się wrócić do stanu sprzed odchudzania lub gorszego.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



No to całkiem niezły wynik. Nic tylko pogratulować :)
hardcorowo

kermit




Dołączył: 02.02.2015
Posty: 13

Przepisy: 98


Gratuluję. A ćwiczyłaś też czy tylko dieta?

«   | 1 | 2 |