Dzisiaj jest: Środa, 07.06.2023 Imieniny: Roberta i WiesławaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniupowrót

COLON C

JAKA ZDROWA
Skąd: Stargard Szczeciński
Dołączyła: 10.03.2015
Posty: 3

Nie stosowałam go stricte, by się odchudzić, ale by wzmocnić odporność i uregulować sobie życie - dietę, pracę, wypróżnianie... Dało megaefekty, polecam - ten środek jest po prostu odjazdowy. Macie jakieś doświadczenia w jego stosowaniu?

ZdrowaZuzanna
Skąd: prawie Bydgoszcz
Dołączyła: 06.03.2015
Posty: 14

Dużo lepszy niż Colon C, wręcz nieporównywalnie jest błonnik firmy Mitra o nazwie Cofiber dostępny np tutaj http://technologiazdrowia.pl/produkt/cofiber-firmy-mitra/ (choć ie wiem, czy nie wytnie tego linku, ja w każdym razie kupowałam na stronie technologiazdrowia)

Niezależnie gdzie się go kupi, bo nie o to chodzi, jest dużo lepszy od Colon C, który stosowała, osobiście nie odczuwając większych efektów. Używałam też błonnika witalnego i nadal Cofiber Mitry był odkryciem - oprócz błonnika, którego zawiera dwa rodzaje (ważne jest by był i ten rozpuszczalny w wodzie i nie) ma on też szereg ziół które pozytywnie wpływają na trawienie oraz wypróżnianie, ułatwiając tym samym cały proces. W połączeniu z resztą składników ze stworzonego przez nich zestawu działa to na prawdę bomba, a próbowałam już paru innych rzeczy. Mama mojego chłopaka po przejściu ich kuracji oczyszczającej schudła 5 kg. Polecam serdecznie )


Adam Slownik
Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


musze sprobowac :_)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

MrHyde
Dołączył: 02.10.2014
Posty: 13

Przepisy: 117


A czy te suplementy mogą mieć wpływ na przyjmowane leki?

IrenaM
Dołączyła: 11.04.2022
Posty: 8


Ja szczerze nie wiem czy suplementowanie może mieć jakikolwiek wpływ. Myślę, że to jest kwestia indywidualna. Każdy organizm inaczej reaguje na dietę. Co do moich sukcesów, to ja jestem póki co na diecie redukcyjnej, dobranej przez dietetyka, do mojego organizmu. Znam też osoby, które z kolei schudły na diecie ketogenicznej.