Dzisiaj jest: Środa, 29.06.2022 Imieniny: Piotra i PawłaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5863

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniupowrót

COLON C

JAKA ZDROWA
Skąd: Stargard Szczeciński
Dołączyła: 10.03.2015
Posty: 3

Nie stosowałam go stricte, by się odchudzić, ale by wzmocnić odporność i uregulować sobie życie - dietę, pracę, wypróżnianie... Dało megaefekty, polecam - ten środek jest po prostu odjazdowy. Macie jakieś doświadczenia w jego stosowaniu?

Vitalia PL
ZdrowaZuzanna
Skąd: prawie Bydgoszcz
Dołączyła: 06.03.2015
Posty: 14

Dużo lepszy niż Colon C, wręcz nieporównywalnie jest błonnik firmy Mitra o nazwie Cofiber dostępny np tutaj http://technologiazdrowia.pl/produkt/cofiber-firmy-mitra/ (choć ie wiem, czy nie wytnie tego linku, ja w każdym razie kupowałam na stronie technologiazdrowia)

Niezależnie gdzie się go kupi, bo nie o to chodzi, jest dużo lepszy od Colon C, który stosowała, osobiście nie odczuwając większych efektów. Używałam też błonnika witalnego i nadal Cofiber Mitry był odkryciem - oprócz błonnika, którego zawiera dwa rodzaje (ważne jest by był i ten rozpuszczalny w wodzie i nie) ma on też szereg ziół które pozytywnie wpływają na trawienie oraz wypróżnianie, ułatwiając tym samym cały proces. W połączeniu z resztą składników ze stworzonego przez nich zestawu działa to na prawdę bomba, a próbowałam już paru innych rzeczy. Mama mojego chłopaka po przejściu ich kuracji oczyszczającej schudła 5 kg. Polecam serdecznie )


Adam Slownik
Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


musze sprobowac :_)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

MrHyde
Dołączył: 02.10.2014
Posty: 13

Przepisy: 117


A czy te suplementy mogą mieć wpływ na przyjmowane leki?