Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu


«   | 1 | 2 |  

powrót

schudłam z alli :)

fanatisch




Dołączyła: 07.08.2010
Posty: 3

Cześć, pragnę podzielić się z Wami swoimi uwagami, bo wiem jakim problemem jest walka z nadwagą, z którą sama walczyłam przez kilka, aż wreszcie mi się udało :-)
zastosowałam kurację odchudzającą wspomagając się najnowszej generacji preparatem alli. po wypróbowaniu wielu suplementów i środków odchudzających, ten wreszcie okazał się być skuteczny, a co najważniejsze bezpieczny :) schudłam bardzo szybko i bezboleśnie. polecam wszystkim, którzy borykają się z otyłością. w internecie jest dużo informacji na temat tego środka, bardzo dobrze i czytelnie opisany jest np. tutaj:
http://www.alli.pl/WhatIsAlli/
jedynym mankamentem jest cena, niestety jest bardzo drogi :( ja na szczęście znalazłam dojście do kupna po przystępnej cenie. jeśli ewentualnie ktoś byłby zainteresowany, mogę dać namiary, mój mail: uptown_m@op.pl

jeszcze raz polecam alli
pozdrawiam

allipicture.jpg




BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Czy ktoś z Was próbował już tych tabletek i może wyrazić swoją opinię na ich temat?? Ciekawe czy rzeczywiście działają...
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Dietetyczka




Dołączyła: 24.09.2010
Posty: 4

Może i działają tylko dlaczego w krajach, gdzie wcześniej już był zarejestrowany zostaje wycofany z obrotu? Stosowanie preparatu Alli może mieć opłakane skutki dla zdrowia.
Skuteczne i zdrowe odchudzanie bez szkody dla zdrowia zdrowe odchudzanie porady_dietetyczne@op.pl

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z tego co czytam,to kilka suplementów które rzekomo "skutecznie" odchudzają zostały wycofane z rynku,nie tylko w Polsce. Jestem zdania że oprócz supli,warto także ułożyc sobie dobra dietę i byc aktywnym fizycznie.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Jeżeli chodzi o suplementy,to myślę ze warto kupować te sprawdzone,z pewnego źródła. Zapraszam chociażby do mojego sklepu:)
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Tutaj mogę sie zgodzić,jeżeli już decyduje się na suplementy,to tylko sprawdzonej firmy. Żadnych anonimowych specyfików z allegro.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

kasia23




Dołączyła: 17.11.2010
Posty: 7

Myślałam nad zakupem tego alli, ale ciągle nie mogę się zdecydować. Widzę, że jedni chwalą ten preparat a inni raczej odradzają więc to też nie ułatwia decyzji. Generalnie jestem zwolenniczką naturalnego odchudzania bez żadnych wspomagaczy, ale tym alli zainteresowałam się ostatnio bo będąc na zakupach w centrum manufaktura w łodzi wpadłam do apteki za grosze i zobaczyłam, że mają obniżkę 50% na ten preparat. Inaczej chyba nigdy nie zwróciłabym na niego uwagi

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

stosowałam alli, ale to właśnie od niego miałam wilczy apetyt. nie polecam

weronika23




Skąd: Katowice
Dołączyła: 21.10.2014
Posty: 26


Odświeżę trochę ten wątek ;) Akurat tego preparatu nie stosowałam, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat jego skuteczności. A może ktoś z Was zażywał suplementy diety z tej listy - http://www.apteka-oliwna.pl/odchudzanie? Czy ktokolwiek z Was zna któryś z tych preparatów? Jeśli tak, to jak efekty? Pytam, bo zaciekawiło mnie kilka produktów m.in. niskokaloryczny baton czekoladowy.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


dzialaja na was takie specyfiki
? naprawde Was odchudzaja ?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

«   | 1 | 2 |