Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

Zrobiłam to ! (-35 kg)

sekiedanka




Skąd: Poznań
Dołączyła: 26.11.2015
Posty: 1

Udało mi się, choć sama nie mogę w to uwierzyć :D!

Stara ja:

wzrost: 174

waga: 98

wiek: 35

 

Nowa ja :D:

wzrost: 174

waga: 63

wiek: 36 lat

 

Po raz pierwszy nie mam ochotę odmłodzić się o rok :D, bo w takiej formie jak dzisiaj nie byłam chyba nigdy. Nie dokonał się żaden cud, chudłam z głową, powolutku 2-3 kg miesięcznie - pod nadzorem specjalisty. Efekt cieszy mnie dzisiaj i będzie jeszcze długo mnie cieszył :D! Gdyby ktoś szukał pomocy w walce ze swoją wagą to serdecznie polecam Anne Janicką:

sekret-zdrowia.com/kontakt/ 

Kaśka

Katniss




Dołączyła: 01.12.2015
Posty: 3

Przepisy: 25


Gratuluję! A mogłabyś napisać coś więcej na temat swojej diety i ćwiczeń podczas odchudzania?

LekkiJakChmurka




Dołączył: 17.09.2016
Posty: 2


Super! Włączyłaś również jakąś aktywność fizyczną?

Diament




Dołączył: 14.11.2016
Posty: 1

Niewiarygodna historia, ale takie stopniowe chudnięcie jest najlepsze. Ja mam do schudnięcia jakieś 12 kg, nie 35, a w ogóle nie mogę się za to zabrać. Mam nadzieję, że pomoże mi dieta wolumetryczna, podobno nie ma lepszej. 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Gratulacje z pewnością się należą, bo nie każdy ma w sobie tyle zapału i chęci, by schudnąć tak dużo. ;)
hardcorowo

zinio74




Dołączył: 01.12.2016
Posty: 14


Ja tez miałam spory problem z pozbyciem kilogramów.

Próbowałam chyba wszystkich możliwych diet,  i ciągle nic :(

Znajoma z pracy poleciła mi spróbować z pić wodę z octem. 

Tutaj macie dokładnie co i jak,

biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/ocet-jablkowy-a-odchudzanie-6117.html

Na początku podchodziłam do tego z dużym dystansem, i trochę się tego obawiałam,

ale  już po jednym dniu, właściwie to już po jeden szklance poczułam "MOC" :D 

Naprawdę metabolizm szzyybko przyspiesza :D

kuracje stosowałam przez dwa tygodnie, i po dwóch tygodniach  pozbyłam się 4 kilogramów :)!

oczywiście byl jeszcze basen, skakanka i umiar w diecie :)

 

wzrost 167

waga przed 58

waga po 54

Jeśli człowiek szczerze chce wieść prawe życie, najpierw musi wyrzec się jedzenia żywności pochodzenia zwierzęcego.

~~ Lew Tołstoj

imbryczek




Dołączył: 28.12.2016
Posty: 1


Zazdroszczę, bo ja zawsze chudłam w koszmarnie szybkim tempie i potem zwiększałam swą objętość nawet z nadwyżką. Ostatnio zrozumiałam, że lepiej jest właśnie chudnąć tak 2-3 kg na miesiąc i taki jest teraz mój cel. Gratulacje!

moli




Skąd: Lublin
Dołączyła: 29.12.2016
Posty: 5


Gratulacje! ja dopiero odchudzam się od miesiąca, ale też postanowiłam że wolę powoli i z głową żeby schudnąć raz a porządnie a nie później efekt jojo.
Jak uzupełnić niedobory witamin? Sprawdź na http://suplementyzdrowia.pl/

miko400




Dołączył: 16.01.2017
Posty: 3


Gratulacje! U mnie póki co jest -2kg

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Nic tylko pogratulować, to na prawdę niezły wyczyn, szkoda że nie masz zdjęć z przed i po odchudzania.
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot