Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Przywitaj się i przedstaw



powrót

Witajcie :)

DietaCut




Dołączyła: 21.08.2012
Posty: 4

Jestem osobą, która jakiś czas temu była wiecznie na diecie odchudzającej. Teraz zacznę od tego, że ja się odchudzać nie chcę za to chce się zdrowo odżywiać. Chcę wiedzieć co kupuję i jak jeść, żeby trzymać wagę. Jak zdarzy mi się schudnąć płakać nie będę ;). Uwielbiam eksperymentować w kuchni, jeść również jednak jem aby żyć a nie żyję aby jeść. Miałam bulimię (miałam = mam, bo z tego się nie da wyleczyć). Zawsze jak miałam schudnąć to dla kogoś, najczęściej dla mamy, która od zawsze wzbudzała we mnie poczucie winy za to, ze wyglądam ciut grubiej niż moje przechudzone albo szczupłe koleżanki. Wiecie do czego dziś doszłam? Tak naprawdę mi nigdy nie przeszkadzał ten niewielki nadmiar mojego ciała i to nie ja mam problem z akceptacją siebie i swojego wyglądu. Moja mama swoje kompleksy po prostu przelewała na mnie, do dziś np uważa, że jak schudnę to faceci stadami zaczną za mną ganiać :shock:. Szkoda tylko, że nie da się jej przetłumaczyć, ze potrzebuje pomocy i to ja ciągle latałam swego czasu po poradniach zdrowia psychicznego, a trzeba było zmienić myślenie i spojrzenie mamy. Dziś jest tak typowo: raz jestem szczuplejsza a raz wracam do normy, ot normalna kobieta. Tylko wciąż wysłuchuję jak dziś:
M: -le że TY możesz zjeść, bosze...
Ja: - Dobrze, ze to było do Boga
^_^

samsmak




Dołączyła: 12.10.2012
Posty: 7

samozwańczy dietetyk, który eksperymentuje tylko na swojej skórze :)
witajcie forumowicze.