Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

ekspres do kawy

skakanka1970




Dołączyła: 20.09.2017
Posty: 3


Jak kawa może być zdrowa?

Okija




Dołączył: 08.09.2017
Posty: 2

Ja jakoś nie mogę się zdecydować na zakup.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ktoś się pytał jak kawa może być zdrowa. Polecam poczytać artykuły na ten temat, bo kawa nie zawsze szkodzi.
hardcorowo

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Szkodzi nadmiar kawy, jeżeli będziemy pić jaw granicach zdrowego rozsądku to możemy być spokojni o swoje zdrowie. Poza tym w kwestii ekspresu to polecam ciśnieniowy, koszt zakupu to od 300zł wzwyż.

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Ja bez ekspresu do kawy za długo bym nie wytrzymała. Specjalnie kupiłam sobie ekspres do kawy sterowany smartfonem, żeby kawka się robiła w czasie mojej drzemki między budzikami. Taka technologia ułatwia mi przeżycie poranków :) 
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Ekspres sterowany smartfonem? Serio? Jeśli to prawda, to jest to bardzo ciekawe. A jeśli chodzi o samą kawę, to jest bardzo zdrowa dla zdrowia - i wynika to z wielu badań, ciągle się o tym słyszy :)

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja 1,5 roku temu kupiłam ekspres na kapsułki Tchibo i jestem bardzo zadowolona. Kawa pyszna, ekspres nieduży w porównaniu do tych drogich, z młynkiem. Taki mi się marzy ale obecnie nawet nie mam miejsca w kuchni :( no i fundusze, jednak dalej rzeczywiście za dobry ekspres trzeba zapłacić koło 2 tys, jak nie więcej. Ten na kapsułki jest dla mnie wystarczający, aczkolwiek kapsułki mi się szybko kończą, a jakoś nigdy nie kupuję kilku opakowań na zapas, muszę nad tym popracować :) Kiedyś krytykowano ekspresy na kapsułki bo wydawało się, że będzie wychodzić to drogo, ale teraz już jest ok. W opakowaniu jest 10 kaw za powiedzmy 15 zł, to wychodzi 1,50 za kawę, czyli jak dla mnie dość mało :) jak biegniemy gdzieś i chcemy kupić sobie latte to 8 zł to jest chyba minimum. Kapsułki są też o tyle dobre, że ta kawa nie wietrzeje bo jest szczelnie w tych kapsułkach zamknięta. Ale powiem Wam, że jakbym się miała zdecydować na jakiś lepszy ekspres to bym chyba zgłupiała bo duży jest bardzo wybór, a to jednak zakup na lata. Mam nadzieję, że jednak za jakiś czas zmienię, może jak się kiedyś przeprowadzę :)

Kuba8392




Dołączył: 19.02.2018
Posty: 1

Na pewno nie można oszczędzać na ekspresie jeżeli chcemy pić codziennie pyszną i smaczną kawę to warto zainwestować w dobry ekspres który posłuży nam latami. Osobiście używam Saeco Incanto i jestem bardzo zadowolony z niego.

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Polecam zwrócić uwagę na wybór dobrej firmy, szczególnie jeśli kupujecie ekspres do firmy. Ktory będze użytkowany jednak znacznie bardziej intensywnie niż ekspres domowy. Poza tym ekspresy dedykowane do użytku domowego nie będą posiadały odpowiedniej gwarancji kiedy będą użytkowane w firmie.

LesiuWesły29




Skąd: Koszalin
Dołączył: 26.01.2022
Posty: 3


Ja osobiście w domu używam automatycznego ekspresu do kawy One Touch. Głównie dlatego, że ma zaprogramowane 7 programów i nie muszę niczym się martwić. Klikam i urządzenie resztę robi samo. Wiem, że cena tego modelu jest dość duża jednak jakość wykonania i szybkość działania to rekompensują w 100%. Polecam!-)
Przydatne urządzenia chłodnicze w sklepach i gastronomii.

  | 1 | 2 | 3 |   »