Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Gdzie sprzedajecie swoje auta?

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Potrzebujemy gotówki i zdecydowałem, że naszego vw polo sprzedam Chcę pozbyć się go jak najszybciej, ale nie oddam za pół darmo. Gdzie zamieścić jeszcze ogłoszenie, jakieś firmy skupujące 12 letnie auta:)

serwatka




Dołączyła: 07.04.2014
Posty: 5


na tablicy poszło w 24 godziny ;) 

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42

Na tablicy jest beznadzieja, straszne zamieszanie z aktualnością bądź przedawnieniem ofert, wiele osób oszukuje... nie polecam. Osobiście raz sprzedawałam samochód na Gumtree a raz na MotoGratce i poszło szybko.
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

Koral




Dołączył: 24.04.2014
Posty: 1


ja na allegro wystawiłam

 

 

Najwyższej jakości drukarka 3d polecam!

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62




serwatka napisał/a:
na tablicy poszło w 24 godziny
Fajne ogłoszenia, ale najpierw nazwę zmienili teraz czytałem, gdzieś na forum, że opłaty są. Pozostaje przy darmowych sprzedajemy.pl.

trefl




Dołączył: 19.02.2015
Posty: 5


Dokładnie - na tablicy chyba najsensowniej. Wrzuciłam i tego samego dnia znalazł się już kupiec.

Z drugiej strony w momencie gdy sama szukałam auta, też znalazłam je przez tablice :) 


QurellaDeMon




Dołączyła: 27.03.2015
Posty: 9


Moje przez tablice posżło w 2 dni :) Sprzedawałam vw golf 4. Miałam mnóstwo telefonów, że odkupia za 5-6 tys,  handlarze... docelowo sprzedałam za 9 :) 
Włoska kawa, potrawy o zapachu luksusu, to wszystko w hollywoodzkim klimacie. Love PodPapugami!

cruella




Dołączyła: 01.04.2015
Posty: 8

Moje sprzedały się na olx, dawna tablica, mimo że wystawiane były na gazecie i alellegro

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

wpisz w google ogłoszenia darmowe sprzedam samochod i wyskocza Ci strony z darmowymi ogloszeniami
cofnąć się by wziąć rozbieg

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Zawsze wystawiam na stronach internetowych. Całkiem spory odzew jeżeli zdjęcia są w dobrej jakości i opis jest rozbudowany.
hardcorowo

«   | 1 | 2 |