Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Jakie wyciskarki?

Karolina377




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 04.09.2014
Posty: 6

Witajcie,

 

Chcę codziennie robić soki owocowe, warzywne, z warzyw twardych i liściastych i szukam opinii na temat wyciskarek - które są dobre, szybkie w uzyciu, wygodne w zmywaniu, dają rade wycisnac sok z twardych i liściastych warzyw etc. 

 

Prosze o jakieś opinie, rady :)


brygida-1980




Dołączyła: 06.11.2014
Posty: 3


Ja bardziej polecam Ci mikser albo blender -wtedy nie będziesz nic tracić z wykorzystanych warzyw i owoców, bo możesz je w całości wykorzystać.

dzimi




Dołączył: 04.12.2014
Posty: 2


Karolina377 napisał/a:

Hej. Nie szukaj już więcej. Zapraszam na www.prowita.pl . Mysle ze ta wyciskarka spełni Twoje wszytkie oczekiwania.

Pozdrawiam 

 


Zabbga




Dołączyła: 12.12.2014
Posty: 1


Po co kupować wyciskarkę za tak kosmiczną kasę skoro można mieć np. do cytryny za kilka zł najzwyklejszą? A do reszty wystarczy tak jak napisała Brygida mikser lub blender.

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Co masz na myśli mówiąc drogie? Wydaje mi się, że na jakości niema co oszczędzać. Szczególnie jak ktoś inwestyuje ponad 1000 złotych i chce kupić konkretny sprzęt na kilka lat. Wydaje mi się, że akurat to sprzęt praktyczny, więc jak się dobrze wyda pieniądze to nie będzie się żałować. Wchodzę na stronę http://sklep.puregreen.pl i widzę, że poniżej tysiąca nie ma sprzętu, wyciskarki są chyba więcej warte niż parę złotych? 

ZdrowaZuzanna




Skąd: prawie Bydgoszcz
Dołączyła: 06.03.2015
Posty: 14


Moim zdaniem najważniejsze jest to by w takim urządzeniu nie było metalu (w tych miejscach, które stykają się z owocami). Nie jestem sprzedawcą ani producentem wyciskarek jak by co ;) W tej poleconej zdaje się że są jakieś a la metalowe sitka, ale nie wgłębiałam się w opis tego produktu, bo na razie takiego czegoś sama nie szukam. Inne modele tego typu, które widziałam, zawsze kosztowały około tys zł albo więcej. Zdaje mi się wiec, że by kupić dobry sprzęt trzeba szykować się na wydatek w tym przedziale.

Drugim zaś zagadnieniem jest sens spożywania wyciskanych owoców i warzyw codziennie, gdyż są to znacznie większe ilości tych pokarmów które spożyłoby się w formie stałej. Jednak jak piszę jest to osobne zagadnienie;)


edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

an macie moze jakis link do tanich wyciskarek?
cofnąć się by wziąć rozbieg

Santek




Dołączyła: 17.05.2015
Posty: 2


Osobiście nie jestem zwolennikiem "tanich" wyciskarek. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś sensownego, jak chcesz oszczędzić to jak już znajdziesz dobrą wyciskarkę to spisz sobie jej nazwę i wrzuć w porównywarkę np. http://gyz.pl/ opcja o tyle dobra, że kupisz to samo taniej. Niektóre sklepy działają na marży 200 a nawet 300 % więc jak coś kosztuje 200 zł to u nich płacicie 600, więc warto poszukać sprzedawców, którzy nie muszą aż tyle zarobić. 

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja używam blendera zawsze
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

mikelobera




Dołączył: 06.10.2016
Posty: 2


Santek napisał/a:

Osobiście nie jestem zwolennikiem "tanich" wyciskarek. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś sensownego, jak chcesz oszczędzić to jak już znajdziesz dobrą wyciskarkę to spisz sobie jej nazwę i wrzuć w porównywarkę np. http://gyz.pl/ opcja o tyle dobra, że kupisz to samo taniej. Niektóre sklepy działają na marży 200 a nawet 300 % więc jak coś kosztuje 200 zł to u nich płacicie 600, więc warto poszukać sprzedawców, którzy nie muszą aż tyle zarobić. 

 Właśnie ostatnio przymierzam się do wyboru sprzętu - i zgadzam się, że kupowanie niesprawdzonego sprzętu 'po taniu' mija się z celem, bo koniec końców zawsze słaba jakosc wychodzi. Slyszlam dobre opinie o wyciskarkach evergreen - znajomi mi polecili ze wzgledu na super jakosc i niezawodnosc. Ja oglądalam zdjecia (i jak to kobiecie) wpadły mi w oko, bo mają super design. Co wy myslicie?

 


«   | 1 | 2 |