Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Odwiedzacie restauracje?

SylwiaTC




Dołączyła: 23.09.2015
Posty: 1

Odwiedzacie restauracje?
Sami lub ze znajomymi?
Mamy dla Was ciekawą propozycję.

Uruchomiliśmy projekt skierowany do miłośników dobrego jedzenia ? Taste Club (tasteclub.pl)  Będziecie mogli częściej odwiedzać ulubione restauracje i płacić mniej!

Taste Club oferuje możliwość znacznego ograniczenia kosztów posiłków na mieście. Nawet do 50%. A to wszystko bez zbędnych kuponów, ulotek czy kodów rabatowych. Wystarczy Wam elegancka karta klubu miłośników dobrego jedzenia.

Jesteście zainteresowani?
Zamówcie kartę Taste Club i korzystajcie ze zniżek i promocji w ulubionych restauracjach w swoim mieście. Skorzystajcie z jednej z atrakcyjnych możliwości, jaką oferuje Taste Club: 50% zniżki na zamówione potrawy, dwa dania w cenie jednego lub z pełnej zniżki 25% na wszystkie pozycje z menu. Naprawdę warto.

Więcej informacji: tasteclub.pl/jak-to-dziala/

Rejestracja i zamówienie karty Taste Club: mytaste.tasteclub.pl/register.html

Szczegóły także na naszym blogu: tasteclub.pl/kategoria/blog/

 

 

 

 

 


skywalker




Dołączył: 25.11.2015
Posty: 5


co jakiś, ale ogólnie dosyć rzadko.

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Ja nie chodzę, bo zwyczajnie mnie na to nie stać. Zdecydowanie bardziej wolę zrobić sobie coś do jedzenia w domu niż chodzić gdziekolwiek i jeszcze za to płacić. Uważam, że do restauracji mozna chodzić przy jakiś wyjątkowych okazjach a nie codziennie bo to mija się z celem Przynajmniej według mnie.

aniiia5669




Dołączył: 15.02.2018
Posty: 5


Ja wolę coś przyrządzić w domu. W restauracji jesteśmy bardzo rzadko, bo nawet, jeśli nie chce mi się gotować, to zawsze się coś znajdzie. Teraz robię zapasy frytek i ziemniaczków mrożonych, bo na pewno się przydadzą, a jest na to okazja dzięki aplikacji Aviko Benefits, w której zbieramy sobie punkty za zakupy produktów Aviko. Dzięki temu otrzymamy super nagrody.

Kalincia




Dołączyła: 26.03.2018
Posty: 8


A ja lubię chodzić, bo to dla mnie relaks, nie wszystko przeliczam na pieniądze, w sensie wiadomo, nie ma co płacić nie wiadomo ile za kotleta, ale raz na jakiś czas fajnie miło spędzić czas, odprężyć się, nie trzeba gotować, zmywać...

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jeżeli tylko mam na to ochotę i czas to czemu nie, zawsze fajnie jest gdzieś wyjść i dobrze zjeść. podstawa jest tylko ciekawa restauracja ze smacznym jedzeniem, a ostatnio o to naprawdę ciężko...
Imbryczek.net.pl

Polcia




Dołączył: 11.10.2021
Posty: 20


oj tak, mega lubię chodzić po restauracjach ;) ale staram się robić to jak najmniej

Magdalena80




Dołączył: 24.01.2022
Posty: 3

Jeszcze przed rozpoczęciem pandemii, zdażało mi się odwiedzać restauracje. Niestety przez ostatnie 2 lata zostały zamknięte moje ulubione miejsca. Dla mnie to była oczywiście motywacja do wprowadzenia zmian. Postanowiłam się więc nauczyć trudnej sztuki gotowania, a przynajmniej na początku wydawała mi się trudna. Po kilku prostych przepisach, nabrałam pewności siebie i teraz sobie całkiem dobrze radzę. Dla początkujących polecam takie przepisy jak - https://uwielbiam.pl/przepis/zapiekanka-z-ryba-warzywami-i-makaronem ponieważ są łatwe w przygotowaniu, a wszystkie składniki znajdziemy nawet w sklepie osiedlowym :)