Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Warzyw Kubek

Warzyw Kubek




Dołączył: 08.04.2016
Posty: 1

Witam serdecznie forumowiczów ) czy ktoś z Was, drodzy forumowicze próbował produktu o nazwie Warzyw Kubek? Jestem przedstawicielem owego produktu i zajmuję się reklamą. Nie chcę robić "sztucznego spamu". Jestem zainteresowany opinią osób, które próbowały Warzyw Kubka. Nie dodaję żadnych linków w celach promocyjnych. Proszę o rzetelne opinie )

konka




Skąd: Koluszki
Dołączyła: 18.07.2016
Posty: 7


A gdzie można dostać takie coś? :)

KasikM




Dołączyła: 09.10.2016
Posty: 2


Ja próbowałam - według mnie produkt udany, chociaż naturalny smak warzyw nie wszystkim może przypaść do gustu. Jedne są lepsze (te z dynią), inne gorsze (kapusta). Pozostawiam to gustom...jeśli wierzyć składowi, to 100% naturalne, bez chemii, bez cukrów - samo zdrowie. Idealne na szybką przekąskę. Kupiłam sobie pakiet na spróbowanie, ale teraz domawiam taki na dłużej:)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Co to jest ten Warzyw Kubek?
hardcorowo

KasikM




Dołączyła: 09.10.2016
Posty: 2


Bodykox napisał/a:
Co to jest ten Warzyw Kubek?

 Naturalny koktajl warzywny ze sproszkowanych warzyw....warto sprobowac, mam nawet kod rabatowy na 15 znizke w ich slepie warzywkubek.pl 

kod: zdrowie

 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Przyznam szczerze, że skoro zajmujesz się reklamą tego produktu to powinieneś wymyślić lepszą nazwę na swój produkt, bo obecnie nazwa brzmi okropnie i jest niepoprawna pod względem językowym. Powinno być: Kubek Warzyw.
hardcorowo

Anulk




Dołączył: 14.11.2016
Posty: 1


Nazwa jak nazwa - Kubek Warzyw byłoby pospolicie :) Sam produkt bardzo ciekawy, w składzie wylącznie warzywa, bez konserwantów i innych dodatków. Nie wiedzącym na czym to polega polecam zajrzeć tu: koktajlewarzywne.pl/pl/i/Jak-powstaly-nasze-koktajle/20

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Nazwa co najmniej dziwna i mało medialna :)
hardcorowo

Elelo




Dołączyła: 19.12.2016
Posty: 1


nazwa jak nazwa, ciekawe jaki będzie ten produkt