Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 |   »

powrót

Podniesienie piersi

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Nie sądzę, ze kosmetyki okażą się tutaj rzeczywiśćie skuteczne. Nie mają takiego dobrego działania jesli chodzi o podniesienie piersi, poza tym moga co najwyżej dac lepsze nawilżenie skóry.

Jest wiele zabiegów na piersi, nie tylko powiększenie implantami. Polecam po prostu zorientować się w odpowiedniej klinice. 

Polecam klinikę doktor Raczkowskiej 


Ludka




Dołączyła: 31.10.2021
Posty: 5


Siostra podnosiła piersi u dr Doroty Żukowskiej w Lodzi w kline Dermed, są ja tam się odważyłam jechać wygładzić zmarszczki. Super chirurg plastyczna, ma bardzo dobre opinie

Arlena




Dołączyła: 01.05.2022
Posty: 5

Dobre opinie jeśli chodzi o operacje podniesienia piersi ma dr Dorota Żukowska z kliniki Dermed w Łodzi dlatego także u niej się operowałam. Warto dziewczyny, efekt super a ja się znów czuję kobieco

magdarobson




Skąd: katowice
Dołączyła: 29.04.2022
Posty: 1


Po ciąży i karmieniu piersią moje piersi straciły jędrność i stały się opadające. Przez to zaczynalam nabawiac sie kompleksów. Mąż namówił mnie na podniesienie piersi. Umówił mnie na wizytę u dr Żukowskiej z Łodzi która wyczerpujaco i cierpliwie odpowiadala na moje pytania. Dzięki niej upewnilam sie ze podniesienie piersi to dobra decyzja. Teraz nie moge doczekac sie wakacji kiedy bez kompleksow wyjde na basen w bikini.

Ewa31




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.06.2022
Posty: 1


Ja też po ciąży i okresie karmienia dziecka piersią zdecydowałam się na podniesienie piersi. Jestem po 2 ciążach i moje piersi były coraz niżej. Czułam się z tego powodu bardzo zakompleksiona. Zdecydowałam się na zabieg u dr Żukowskiej w Łodzi. Efekt przerósł moje oczekiwania. Dzięki niej moje kompleksy zniknęły.

  | 1 | 2 |   »