Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Budowa domu.

kariu




Dołączył: 04.10.2017
Posty: 3

Na wiosnę chcemy zacząć poważnie myśleć o budowie domu dlatego potrzebuję od was sprawdzonych firm gdzie mogę w rozsądnej cenie znaleźć projekty. Nie chcę jakiegoś bardzo dużego domu ale chcę aby był inny niż wszystkie dlatego zastanawiam się nad projektem indywidualnym. Polecono mi  Archeton jeszcze inne firmy godne polecenia??


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Sporo tego jest w sieci, wpisz w wyszukiwarke projekty domów i wybieraj :P
hardcorowo

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Dokładnie Jest bardzo wiele pracowni, w których są projekty domów. Najlepiej na spokojnie przejrzyj sobie poszczególne. A i nie zapomnij o tych mniejszych ponieważ czasami mogą mieć o wiele sensowniejsze projekty niż te duże pracownie architektoniczne ;)

 Rada ode mnie: lepiej jest wybudować domek mniejszy ale wybudować szybciej. Niż latami budować sobie wielkie rezydencje, które ostatecznie nie będą wykończone ( wiele takich budowli stoi w moim mieście....)


bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


My kupiliśmy gotowy projekt domu ale nie pamiętam na jakiej stronie bo było to dwa lata temu. Budowa i remont zajął nam bardzo dużo czasu, wielu materiałów nie było, mieliśmy też fatalną ekipę budowlaną dlatego aż rok opóźnienia w oddaniu budynku ;/ Teraz już mieszkamy w naszym domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Najładniej wyszła chyba kuchnia, ponieważ cała jest biała, a meble i sprzęt wybraliśmy czarny. Fajnie kontrastowo to wygląda. Chcieliśmy aby wszystkie elementy były porządne i solidnie wykonane, a przy tym ładnie wyglądały. Zastanawialiśmy się czym dobrą opcją są zlewozmywaki jednokomorowe czy lepiej dwie komory, ale ostatecznie wybraliśmy jednokomorowy zlewozmywak o dużej pojemności. Poza tym jeśli inwestuje się w zmywarkę to wystarczy jedna komora zlewu :)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ile was łącznie wyszedł dom?
hardcorowo

michoo




Skąd: Łódź
Dołączyła: 20.12.2018
Posty: 3

Budowa domu to duży koszt.

maly87




Dołączył: 17.12.2018
Posty: 5


Masz jakiś plan, kosztorys itp jeżeli chodzi o budowę?
Zwracaj twarz ku słońcu, a nie będziesz

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Też próbuję się o to doprosić...
hardcorowo

hartmann.lilian




Dołączyła: 22.10.2020
Posty: 4


Moim zdaniem bardzo ważnym aspektem jest łóżko i materac. Jakie kryteria warto wziąć pod uwagę wybierając nowy materac do sypialni? W sieci znalazłam ten pomocny artykuł obcasy.pl/jaki-materac-wybrac-do-sypialni-jakie-kryteria-wziac-pod-uwage Jest to dla mnie trudny wybór i sama nie wiem na co się zdecydować. Porozmawiajmy o tym wspólnie. 

PatiMielewska




Dołączyła: 18.11.2020
Posty: 18


Ale fajna reklama xd

«   | 1 | 2 |