Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 |   »

powrót

Budowa domu.

koralka




Skąd: Pietrowice Wielkie
Dołączył: 17.01.2022
Posty: 4




hartmann.lilian napisał/a:
Moim zdaniem bardzo ważnym aspektem jest łóżko i materac. Jakie kryteria warto wziąć pod uwagę wybierając nowy materac do sypialni? W sieci znalazłam ten pomocny artykuł obcasy.pl/jaki-materac-wybrac-do-sypialni-jakie-kryteria-wziac-pod-uwage Jest to dla mnie trudny wybór i sama nie wiem na co się zdecydować. Porozmawiajmy o tym wspólnie. 
O tak zgadzam się! Bardzo ważny jest materac.  Jak byłam młodsza to było mi wszystko jedno na czym śpię  i stara wersalka z PRL dawała radę, teraz odczuwam tego skutki! Dlatego jak wprowadzaliśmy się do nowego domu to zainwestowałam w porządny  materac - wybór padł po wielu testach na Hilding Conga i potwierdzam, że jest naprawdę wysokiej jakości i człowiek nie wstaje rano połamany :)

calour




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 25.03.2022
Posty: 15

Pomógł: 1



My aktualnie kończymy stan deweloperski i obecnie zastanawiam sie nad meblami kuchennymi. Na co powinnam zwrócić uwagę przy ewentualnym montażu mebli? 

bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23

Przy montażu czy przy wyborze? Wązne są na pewno detale takie jak

okucia oraz ich jakość

listwy

jak również materiał z jakiego wykonane są fronty

Dodam, ze wcale meble od stolarza nie muszą być lepsze od mebli marketowych ;) Bywają sytuacje, w ktorych meble z marketu są o wiele lepszej jakości niż meble od stolarza. O czym sama się przekonałam jak jakiś czas temu kupowałam meble kuchenne. Zamawiałyśmy z siostrą w tym samym czasie. Ja mam meble kuchenne z Leroy Merlin, siostra meble od stolarza. Uzytkujemy meble już 3 rok, moje i jej wyglądają tak samo. A moje były 2 x tańsze.

koralka




Skąd: Pietrowice Wielkie
Dołączył: 17.01.2022
Posty: 4


hartmann.lilian napisał/a:

Moim zdaniem bardzo ważnym aspektem jest łóżko i materac. Jakie kryteria warto wziąć pod uwagę wybierając nowy materac do sypialni? W sieci znalazłam ten pomocny artykuł obcasy.pl/jaki-materac-wybrac-do-sypialni-jakie-kryteria-wziac-pod-uwage Jest to dla mnie trudny wybór i sama nie wiem na co się zdecydować. Porozmawiajmy o tym wspólnie. 

 Tak - dokładnie, dobór odpowiedniego materaca to kluczowa sprawa, bo w końcu zdrowy sen to podstawa naszego samopoczucia, no i oczywiście jak niewygodnie będzie się spać to i problemy z kręgosłupem się mogą pojawić. Co do sprawdzonych materacy to komfortowe ma firma Hilding - mają spory wybór różnych modeli, więc każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.

 


  | 1 | 2 |   »