Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Blat do łazienki. Kamień czy tworzywo

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Co jest Waszym zdaniem lepszym materiałem na blat do łazienki? Naturalny kamień czy może tworzywo? Co macie u siebie? 

talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20



Myśle,ze wszystko będzie tutaj zalezało od tego ile będziesz miala pieniedzy na taki blat. Jeśli masz trochę więcej kasy to dobrze będzie zainwestować w kamień:

jest bardziej wytrzymały 

nie pęcznieje pod wpływem wody

wyglada lepiej

Polecam jednakże taki blat zamawiać u kamieniarza niż w studio mebli kuchennych. Będzie o wiele taniej )


eater
moderator



Dołączył: 27.12.2010
Posty: 28

Przepisy: 5

Pomógł: 1



Kamień. Jednak pamiętaj, że kamień to zawsze większy osad i częstsza pielęgnacja.

Kalincia




Dołączyła: 26.03.2018
Posty: 8


Kamień, ale też odpowiednio zaimpregnowany ;) granitowe chyba najłatwiej utrzymać.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Kamień jest o wiele ładniejszy, ale tak jak inni wyżej wspomnieli - pamiętaj o utrzymywaniu go w czystości.
hardcorowo

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Ja Wam polecam kamień, a konkretnie granit. Mam blat granitowy zarówno w kuchni jak i w łazience i w obu tych pomieszczeniach mam też zlewozmywaki podwieszane takze z granitu. Jestem mega zadowolony z nich. Wcale ich czyszczenie nie jest uciążliwe. Raz w tygodniu trzeba przeczyścić i jest okej nic się nie dzieje z blatami.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ile dałaś za blat?
hardcorowo

Olga33




Skąd: Bytom
Dołączyła: 17.12.2018
Posty: 7


Kamień będzie raczej droższy, ale za to bardziej trwały i będzie się prezentował o niebo lepiej!

PatiMielewska




Dołączyła: 18.11.2020
Posty: 18


Ja też raczej bym zrobiła sobie kamienny blat

Daguchaa




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 06.10.2021
Posty: 18


kamien ;)

«   | 1 | 2 |