Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Gdzie na wakacje w Polsce

talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20

hej, razem z narzeczonym chcemy wyjechać gdzieś po ślubie na krótkie wakacje w Polsce(sierpień/wrzesień, myśleliśmy o Zakopanem, Karpaczu, Mazurach, aż w końcu ciężko nam zdecydować. Czy możecie polecić ciekawe, spokojne i ładne miejsca i podzielić sie wrażeniami?

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Proponowałabym raczej wrzesień:

mniej turystów

jest spokojniej i często o wiele taniej

pogoda w ostatnich latach była bardzo ładna )

Wynajmijcie sobie najlepiej jakiś apartament w Zakopanem. Miejscowość z tych, tkóre tutaj wymieniłaś ma najwięcej atrakcji. I mozna sobie tam zorganizować czas nawet jak pogoda nie dopisuje.  


finezja




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 14.05.2018
Posty: 16

Jak Polska to polecam Mazury D Piękne i urokliwe miejsce, duzo zwiedzania, czyste powietrze. Warto tez odwiedzic park rozrywki Mazurolandia idealne miejsce zarowno dla mlodej pary jak i rodzin z dziecmi. Duzo atrakcji, dobre ceny,. fajne jedzenie i mila obsluga D Czego chciec wiecej D

urloo




Dołączył: 22.05.2018
Posty: 3

Nad morze.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Wszystko zależy co lubicie, ja najbardziej preferuję góry, bo widoki przemawiają do mnie praktycznie od zawsze :)
hardcorowo

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Również polecam Mazury. Podoba mi się to,że powietrze jest tam zwykle bardzo czyste, jednocześnie jest mniej turystów niż w dużych miejscowościach nad morzem.Cenowo wychodzi również bardzo dobrze.

 Świetną miejscowością jest Pasym. Noclegi nie są drogie, miasteczko jest niesamowicie urokliwe.Znajduje się tam zamek. Jest również dużo zieleni:

 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Karpacz jest całkiem ładny no i jest tam cisza i spokój.
hardcorowo

tatiko




Dołączyła: 19.08.2018
Posty: 3

My wybraliśmy morze.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



A gdzie dokładnie pojechaliście nad to morze?
hardcorowo

masiek




Dołączyła: 28.01.2019
Posty: 1


talka napisał/a:
hej, razem z narzeczonym chcemy wyjechać gdzieś po ślubie na krótkie wakacje w Polsce(sierpień/wrzesień, myśleliśmy o Zakopanem, Karpaczu, Mazurach, aż w końcu ciężko nam zdecydować. Czy możecie polecić ciekawe, spokojne i ładne miejsca i podzielić sie wrażeniami?

 

 Hej! Jak chcecie romantyczne i spokojne miejsce to radziłam z daleka od Zakopanego ;-)

Ja osobiście polecam pogórze rożnowskie, piękne górskie rejony i malownicze jezioro w okolicy. Cisza, spokój, sporo atrakcji w okolicy! Tereny jeszcze nie odkryte przez wielu turystów!  My byliśmy już kilka razy w tych rejonach i nadal nam mało, w tym roku też planujemy chociaż tydzień w Rożnowie, może we wrześniu ;-) Mogę polecić tam nocleg Rożnowska Chatka, co prawda nadaje się raczej dla większej ilości osób niż dwie, my jeździmy zazwyczaj w 7 osób i jest mega tanio i bardzo przestronnie!


«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |