Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Gdzie na wakacje w Polsce

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245

Jeśli lubicie nature i przyrodę, (niestety pozbawioną gór) to chyba też skusiłbym się na Bałtyk. Jakieś ustronne nieco bardziej dziewicze miejsce, dzikie szerokie plaże :) Mazury trzeba poczuć, nie każdemu spodoba się ten klimat. Bez aktywnego i rekreacyjnego trybu życia typu rowery, kajaki, woda może niekiedy powiać nudą, a widoki mimo że ładne, to rozciągają się na dużej przestrzeni.

WG. mnie nie ma co pytać, jedźcie tam, gdzie czujecie bluesa. Jeśli kochacie góry, to może Gliczarów Górny k. Zakopanego z panoramą na całe tatry? Widok super, natomiast nieco dalej do knajp i restauracji ;)

Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Sam jeszcze nie wiem gdzie się wybiorę.
hardcorowo

malwinaW




Dołączył: 15.04.2019
Posty: 2


bardzo fajnie jest w górach. Ja byłam dwa lata z rzędu. Najpierw w Szklarskiej Porębie a rok później w Zakopanym. Bardzo przyjemnie jest pospacerować po górach, szczególnie przy ładnej pogodzie. 

dagapier




Dołączył: 09.05.2019
Posty: 1


wakacje - to nad morze :D
www.osrodekwczasowytropicana.com.pl - Domki letniskowe Sianożęty

aaa4




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 09.05.2019
Posty: 1


A ja wybieram góry i chodzenie po szlakach:)

janwisnia90




Dołączył: 10.06.2019
Posty: 1


właśnie mam ten sam problem kurde nie wiem naprawde gdzie :D

Alicja332




Dołączyła: 30.07.2019
Posty: 4


Jeżeli kochacie góry to polecam Pieniny, przystępne szlaki i piękne widoki :D

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Polecam Bory Tucholskie. Wspaniała przyrodas, mozna tam odpocząć pełna piersią, w okolicy mozna

wybrać się na spacer wieloma trasami spacerowymi

pływać kajakami ( jest wiele możliwości spływow na każdym poziomie trudności, również jeśli jesteście osobami początkującymi)

jak również odpocząć w ciszy i spokoju, nie jest to miejse aby imprezować ale jeśli szukacie azylu w zieleni to trafiliście.

 


magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6

Ciekawą listę hoteli spa w Polsce znalazłam ostatnio w sieci w serwisie Motocaina i już się  z wami nią dzielę :) Niektóre miejsca są mocno luksusowe, inne bardziej przystępne cenowo. Ja się wybiorę przy najbliższej okazji w jedno z tych miejsc. Przyda mi się taki odpoczynek !:

kacperremk




Dołączył: 04.12.2019
Posty: 1

Fajnym miejscem na wakacje jest oczywiście dawna stolica Polski - Kraków :) byliśmy tam w te wakacje i spędziliśmy świetny czas. :) Hotel znakomity, zabytków masa… zazdroszczę krakowianom, że mają to na codzien 

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |