Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Gdzie na wakacje w Polsce

stella14




Dołączyła: 12.11.2020
Posty: 1

Krynica Morska to świetne miejsce. Jest tu zazwyczaj mniej turystów niż w wielu innych nadmorskich miejscowościach. Naprawdę można rewelacyjnie wypocząć, ciesząc się bliskością natury, atrakcjami i przepysznym jedzeniem. Dla mnie numer 1 jeśli chodzi o wakacje w kraju.

PatiMielewska




Dołączyła: 18.11.2020
Posty: 18


Dla mnie zakopane jest mega piekne

Kasia9981




Dołączył: 10.02.2021
Posty: 1

My od lat obieramy kierunek Bałtyk :) Upodobaliśmy sobie Juratę i ogólnie okolice półwyspu Helskiego, zawsze jest tam co robić, można spędzić czas aktywnie i na lenia ;) Na pobyt wybieramy prywatne apartamenty.


summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

My właśnie wróciliśmy z Bieszczad. Wypoczywaliśmy tam w Maciejewce i mogę polecic. Dobry standard, smaczne jedzenie oraz korzystne ceny. Otoczenie super, można wypocząć pośród ladnych widokow.

Drugie miejsce jakie mogę polecić na wakacje w Polsce to dwór Kolesin, przyjemne spa nad jeziorem Rownież ze smaczna kuchnia ) I możliwoscią skorzystania z zabiegów spa.


alisee




Dołączył: 22.09.2021
Posty: 1

Muszę przyznać, że czuję się zmęczona i górami i morzem. Poza sezonem, owszem, można pojechać i wypocząć, ale w te najgorętsze miesiące, to mnie raczej ciągnie nad jezioro. W tym roku wybrałam się z rodziną nad jezioro Powidzkie i chyba w przyszłym roku też o nie zahaczymy. Sprawdziliśmy jakie pokoje do wynajęcia Powidz ma do zaoferowania i wybraliśmy. Przemiła atmosfera, dużo rozrywek i dla dzieciaków i dla dorosłych. Polecam, jak chcecie spędzić urlop w spokoju!

Polcia




Dołączył: 11.10.2021
Posty: 20


Mazury ;)))

Magdalena80




Dołączył: 24.01.2022
Posty: 3


Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma hehe

pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 15


W Polsce jest tyle miejscówek godnych zobaczenia, że raczej trudno coś konkretnego sugerować. W każdej części kraju jest jakiś konkret, serio ;-) 

Maria1980




Dołączyła: 21.06.2022
Posty: 1

Polecam Rabkę-Zdrój i domki Zdrojowy Gościniec

Cudowny klimat, piękna okolica, wygodne domki, cisza, spokój, las...Idealne miejsce na wypoczynek. Przy domkach jest grill, basen, plac zabaw, boisko do siatkówki. Widoki przepiękne. Polecam


Tycha 3




Dołączyła: 25.06.2022
Posty: 1

Osobiście polecam Suwalszczyznę ???? piękne widoki, bardzo zróżnicowany krajobraz i dużo jezior. Czysto, tanio a widoki przepiękne


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |