Dzisiaj jest: Środa, 07.06.2023 Imieniny: Roberta i WiesławaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszkipowrót

Dieta dla dzieci

dietetycznieuwarunkowana
Dołączył: 19.07.2018
Posty: 1

Witam!

Jeśli wasze dziecko ma problem z utratą wagi z pomocą przyjdzie wam dieta dziecięca od tej Pani. Serio, myślałam, że ciężko mi będzie, szczególnie, że dużo też nie zarabiam ale się okazało, że nie jest tak źle. Produkty do takiej diety nie są jakieś drogie i wiadomo, że je ich mniej (w końcu się odchudza :) ). Najważniejsze jest to, że ograniczył węglowodany i zaczął się więcej ruszać. Swoją drogą polecam zapisać swoje dziecko na jakieś karate albo pływalnie.. Serdecznie polecam i zapraszam do dyskusji jak sobie poradziliście ze zbędną wagą swojej pociech.

 

Pozdrawiam 

 


Bodykox
Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2No nie wiem czy dieta dla dziecka to najlepszy pomysł. Moim zdaniem lepiej postawić po prostu na zdrowe jedzenie.
hardcorowo

xyz
Dołączyła: 27.10.2022
Posty: 1

Podstawą do odpowiedniej wagi dzieci jest ruch. Ja swoje zapisałam na naukę pływania i nie dość, że się lepiej czuje, to straciło na wadzę i nie ma dzięki temu aż tak rygorystycznej diety.

Suwi
Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 24.02.2023
Posty: 6


Moim zdaniem warto jest skonsultować się z dietetykiem. I niech dietetyk ustali dzietę dla dziecka. Mąło kto posiada fachowe informacje, a jeśli dziecko ma nadwagę to oznacza, ze coś z dotychczasową dietą było nie tak.