Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Objawy ciąży

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Hej w którym tyg ciąży mialyscie jakiekolwiek objawy? Jakie to były objawy? I ile dni od zapłodnienia robilyscie test?

zieba




Dołączyła: 27.12.2021
Posty: 11



Pierwsza ciąża. Robiłam test około 40 dnia cyklu a kreska wyszła bardzo blada. Objawów nie miałam w zasadzie żadnych, jedyne co pamiętam to w nocy było mi duszno i musiałam otwierać okno. Druga ciążę podejrzewałam zanim jeszcze zrobiłam test bo mierzyłam temperaturę i jak utrzymywała się podwyższona już 16 dzień, zrobiłam test i wyszły dwie kreski.
A co do objawów to ja nie miałam mdłości ani w pierwszej ani w drugiej ciąży. Może jedynie większe zmęczenie w pierwszym trymestrze. Kawa dalej mi smakowała a jak poczułam jej zapach to nie mogłam sobie odmówić. Może trochę bardziej czuła zrobiłam się na zapachy i w zasadzie to było tyle. Każda kobieta czuje się inaczej i duże znaczenie tutaj ma nawet to, jaka to ciąża. W jednej ciąży mozesz mieć objawy, w drugiej ciaży niczego nie czuć (ciążę z zaskoczenia bez objawów wcale nie sa takei rzadkie).


Pucca




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 21.02.2022
Posty: 23


U mnie ciąża to było totalne zaskoczenie. czułam się doskonale i gdybym nie zaczęła przybierać na wadze, pewnie bym się szybko nie zorientowała P