Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Zakup samochodu

Marta88




Dołączył: 23.01.2022
Posty: 4

Od jakiegoś czasu przygotowuję się do zakupu samochodu. Są może na forum jakieś inny osoby, którym udało się wybrać coś sensownego? Zawsze dyskusja na forach opiera się o to czy wybrać samochód nowy czy używany. Ja oczywiście nie mam co wątpliwości do tego, że najlepszym wyborem będzie nowy. Szczególnie jak będzie mi służył przez długie lata. Z tego co udało mi się dowiedzieć, to marka Renault - cieszy się największą popularnością ponieważ w przystępnej cenie oferuje bardzo dużo nowinek technologicznych. Jeśli macie jakieś uwagi to proszę piszcie.

Pucca




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 21.02.2022
Posty: 23


Obecnie nowości są wszystkie podobne. I mam tu niestety na myśli przede wszystkim kiepskie zabezpieczenie antykorozyjne (


Moniczka88




Dołączył: 14.01.2024
Posty: 3

W dzisiejszych czasach mamy bardzo duży postęp technologiczny w branży motoryzacyjnej. Dlatego też przy wyborze wielu modeli, możemy zrezygnować z zakupu na rynku wtórnym na rzecz samochodu nowego. W ten sposób będziemy mogli mieć pełną kontrolę nad jego stanem technicznym, a ten ma wpływ na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy.