Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Najwygodniejsze buty

bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23

Kochane, gdzie kupujecie najwygodniejsze szpilki /buty na obcasach. Moze macie ulubione modele - bede wdzieczna za linki! Kostka po kontuzji i juz nie mogę chasac jak łania w każdych możliwych

Baili




Skąd: Korczyń
Dołączyła: 09.08.2022
Posty: 9

Ja ostatnio kupowałam buty w sklepie Suzana - bardzo wygodne, dobrze wyprofilowane, nie czuć wysokości .

Bałam się trochę zamawiać butów przez internet, jednak wszystko było w porządku :)

zerle




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 23.08.2022
Posty: 8

Ja jestem fanką crocsów. Moje mam już 7 lat i używane są codziennie od kiedy je kupiłam a wyglądają jak nowe  Chodziłam w nich chyba już wszędzie i były używane do wszystkiego  Dodam ze wcale ich nie oszczędzam i nie oszczędzałam nigdy :)
Dobrze jest polować na promocje w sklepach w sieci, aczkolwiek kupuj jedynie w sklepach autoryzaowanych - tylko oryginalne są wygodne.
Aktualnie dobre promocje na buty Crocs są w butomaniaku.

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9


Jak dla mnie wszystko zależy od tego jaka jest pora roku i na co akurat mam ochotę :) W lecie najczęsciej chodzę w klapkach. Jesienią oraz wiosną w botkach oraz w trampkach. Zima wolę trapery na grubej podeszwie. Wybieram raczej niskie buty, wysokie szpiki zostawiam na specjalne okazje :)

 


parta




Dołączył: 30.05.2023
Posty: 6


dla mnie rieker są najwygodniejsze nie tanie na pewno ale coś za coś