Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Jak urządzić dom aby było jak najmniej sprzątania

Baili




Skąd: Korczyń
Dołączyła: 09.08.2022
Posty: 9

Jak w temacie. Właśnie urzadzam i nie chcę spędzać całego wolnego czasu na sprzątaniu (szczególnie, ze dom mam duży). 

Jakieś patenty?  


bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23

Mam podejrzenie, że wszystko, co syntetyczne, bardziej przyciąga kurze. Naturalne drewno i kamień nie tak bardzo jak plastik, którym jesteśmy otoczeni zazwyczaj (płyty meblowe, panele, etc.) Moje drewniane meble nigdy nie są tak zakurzone, jak to z syntetycznymi powłokami

Polecam na pewno dobrze zastanowić się nad łazienką. To podstawa. Bardzo wygodna jest taka umywalka w odcieniu kamienia:


Jest banalnie prosta do czyszczenia :) Nie widać na niej wcale palców.

Suwi




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 24.02.2023
Posty: 6



Jest tutaj wiele opcji

meble w kolorze jasnego brązu, jak również białe

ograniczenie zasłon oraz firanek

zmniejszenie dekoracji typu figurki, na rzecz obrazów

brak dywanów - za to panele ( polecam szczególnie winylowe)

 


AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Mi to się wydaje, ze najlepiej mieć wiele rzeczy po prostu w pojemnikach ;) Robić porzadki sezonowe - wierzcie mi, że pomaga ;) Warto też zainwestować w naczynia ceramiczne, o których wspomniano tutaj Lifestyle - GlamStyle.pl

Marllenna




Skąd: Biała-Podlaska
Dołączyła: 10.02.2022
Posty: 17

Zdecydowanie warto zastanowić się nad sprzętem agd do zabudowy. Nowoczesne lodówki do zabudowy zużywają zdecydowanie mniej prądu od starszych modeli. Jeśli chcesz kupić urządzenie o wysokiej klasie energetycznej, sprawdź oznaczenia na etykiecie.


pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 17


Przede wszystkim dopasować wielkość do oczekiwań. Nie ma sensu ładować się w mieszkanie tak duże, którego metrażu i tak nie wykorzystacie. Po co to komu? A jeśli chodzi o ceny, to polecam szukanie okazji.