Dzisiaj jest: Środa, 27.01.2021 Imieniny: Jana i PrzybysławaIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5861

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszkipowrót

internetowe sklepy spożywcze

wisnia
Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Coraz mniej czasu człowiek ma na wszystko, a więc na robienie zakupów również. Wydaje mi się, że coraz więcej osób zaczyna robić wszelkiego rodzaju zakupy, również spożywcze w sieci. Przede wszystkim jest to wygodne, oszczędza się wiele czasu, a i pieniędzy. Sklepy internetowe oferują naprawdę mnóstwo produktów i ja tez zaczynam się przekonywać, do takiej właśnie formy zakupów. Raz przypadkiem musiałam skorzystać z czegoś takiego, leżałam chora w łóżku, a nie za bardzo miał mi kto zrobić zakupy. Zamówiłam w a.pl , dowieźli mi bardzo szybko na miejsce. Od tamtej pory, regularnie kupuję właśnie w taki sposób. A jak wy się na to zapatrujecie?

holl
Dołączyła: 22.11.2010
Posty: 2

Fakt ciekawa opcja. Ja trochę z lenistwa a trochę z braku czasu robię tak zakupy niedaleko mnie jest kefirek który oferuje sprzedaż za pomocą internetu, nieraz jak wracam z pracy zamówię sobie zakupy.

pao
Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

a skoro o sklepach internetowych to na www.kielki.net pojawiły się w tym tygodniu nasiona na kiełki pora. polecam miłośnikom szczypiorkowatych ;) http://www.kielki.net/specials.php

BrzuchStop
Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zapraszam także na moją stronę,gdzie znajdziecie cenne informacje oraz wskazówki na temat odchudzania:)
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety